Webinarium dla młodzieży polonijnej zainteresowanej studiami I stopnia i jednolitymi studiami magisterskimi w Polsce

  • nawa
  • program dla polonii
  • studia w Polsce

Już w najbliższy wtorek 17 maja 2022 r. odbędzie się spotkanie online dla młodzieży polonijnej zainteresowanej programem Anders NAWA na studia I stopnia i jednolite studia magisterskie w Polsce.

👉 Program Anders NAWA skierowany jest do młodzieży polonijnej zamieszkującej różne części świata, zainteresowanej podjęciem studiów w Polsce.

👉 O udział w programie starać się mogą osoby, które posiadają udokumentowane polskie pochodzenie, Kartę Polaka lub posiadają polskie obywatelstwo oraz obywatelstwo innego kraju i które odbywały cały okres kształcenia na poziomie szkoły średniej poza granicami Polski.

👉 12 maja zamknięty został nabór na studia II stopnia. Natomiast do 15 lipca wciąż można składać wnioski na studia I stopnia lub jednolite studia magisterskie. I właśnie dla tej grupy, która dopiero rozpocznie swoją przygodę ze studiami i nadal zastanawia się nie tyle jaki kierunek wybrać lecz, w którym kraju rozpocząć naukę, jest organizowane spotkanie informacyjne.

👉 Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji. W dniu spotkania o godz. 19:30, wystarczy kliknąć w LINK , by połączyć się z wydarzeniem.

👉 Bliższe informacje TUTAJ

Na podstawie: nawa.gov.pl