O nauce na fali w Polskim Radio

  • kalina
  • kształcenie online
  • Polskie Radio Dzieciom

Zapraszamy do wysłuchania 30-minutowej audycji uczennicy naszego Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w systemie kształcenia na odległość, Kaliny Jakubczak, w Polskim Radiu Dzieciom.

🔴 Kalina w audycji “Rodzina pod żaglami” – poruszającej tematykę codziennego życia rodziny Jakubczaków, która od kilku lat – wspólnie z dwoma 😺😺 przemierza, a właściwie przepływa na jachcie świat wzdłuż i wszerz 🌊- przybliża to, jak wygląda jej nauka na żaglach, jak można odnosić w niej sukcesy, będąc od lat “na fali” 🙂

 

https://www.polskieradio.pl/18/8289/Artykul/2978852,Rodzina-pod-zaglami-Szkola-dla-podroznikow?fbclid=IwAR3AE1CEbpijqQBi8s-wtHjfdGtze8A8vrLZMMGHSFfl1R4dyn114ZNA2OI

ℹ Kształcenie na odległość otwiera szanse wszystkim, którzy chcieliby uzupełniać lub kontynuować swoją edukację za granicą przy jednoczesnym realizowaniu kariery zawodowej czy pasji. Wśród uczniów kształcących się w tym systemie są uczniowie-sportowcy wyjeżdżający na zagraniczne kontrakty, uczniowie pracujący jako modele, podróżnicy lub dzieci podróżników, które nie mają możliwości uczęszczania do szkoły w Polsce i w krajach przebywania.
System kształcenia online jest wówczas idealnym rozwiązaniem – by uczestniczyć w zajęciach wystarczy dostęp do Internetu.

Trwa rekrutacja do szkoły podstawowej i liceum w systemie kształcenia na odległość. Bliższe informacje TUTAJ