Zespół ORPEG

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Agnieszka Koterla – p.o. Dyrektora

Wicedyrektorzy Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Barbara Talik – wicedyrektor ds. szkół polskich i awansu zawodowego nauczycieli
  • Małgorzata Kamińska – wicedyrektor ds. Polonijnego Centrum Nauczycielskiego
  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor ds. kształcenia na odległość
  • Magdalena Kostecka – wicedyrektor ds. wspierania oświaty polskiej za granicą

Sekretariat

  • Bożena Rosłon – specjalista: sekretariat@orpeg.pl
  • Kinga Kowalewska – specjalista: sekretariat@orpeg.pl

Wydział Nadzoru

  • Barbara Talik – wicedyrektor
  • Łucja Pawłowska – wizytator Szkół Europejskich ds. przedszkola i szkoły podstawowej: lucja.pawlowska@orpeg.pl
  • Mariola Cieślik – wizytator: mariola.cieslik@orpeg.pl
  • Anna Ferenc – wizytator: szkolyzagranica@orpeg.pl
  • Dorota Jabłońska – wizytator: szkolyzagranica@orpeg.pl
  • Barbara Józefowicz – wizytator: szkolyzagranica@orpeg.pl
  • Beata Zielińska – wizytator: szkolyzagranica@orpeg.pl
  • Magda Opolska – specjalista: szkolyzagranica@orpeg.pl

Polonijne Centrum Nauczycielskie

  • Małgorzata Kamińska – wicedyrektor
  • dr Joanna Wójtowicz – nauczyciel konsultant, język polski: joanna.wojtowicz@orpeg.pl
  • Mariola Przekopiak – nauczyciel konsultant, edukacja wczesnoszkolna: mariola.przekopiak@orpeg.pl
  • Liliana Sosnowska – nauczyciel konsultant, historia Polski, informatyka: liliana.sosnowska@orpeg.pl
  • Ilona Plewnicka – nauczyciel konsultant, wiedza o Polsce, historia Polski: ilona.plewnicka@orpeg.pl
  • Anna Litner-Zarucka – nauczyciel konsultant, język polski: anna.litner-zarucka@orpeg.pl
  • Katarzyna Pawelec – specjalista: katarzyna.pawelec@orpeg.pl
  • Małgorzata Łapczyńska-Knotek- specjalista: malgorzata.lapczynska-knotek@orpeg.pl

Wydział Kształcenia na Odległość:

  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor
  • Wojciech Balcerzak – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Eliza Dworakowska – psycholog: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Małgorzata Mańkowska-Gruszka – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Magdalena Marczewska – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Edyta Rusak – pedagog specjalny: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Elżbieta Zielińska – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl

Wydział Wspierania Oświaty Polskiej za Granicą

  • Magdalena Kostecka – wicedyrektor
  • Magdalena Jędrych – specjalista: podreczniki@orpeg.pl
  • Taisa Antonova – specjalista
  • Edyta Ostaszewska – specjalista

Wydział Informatyczny

  • Magdalena Kostecka – wicedyrektor
  • Bartłomiej Barlakowski – specjalista ds. systemów informatyczno-administracyjnych sieci: bartlomiej.barlakowski@orpeg.pl
  • Dawid Skowyra – specjalista informatyk: dawid.skowyra@orpeg.pl 

Wydział Finansowo – Kadrowy

  • Urszula Świderska – główny księgowy: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Jolanta Sulej – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Alina Komorowska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Agnieszka Jagiełło – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Renata Kwiatkowska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Agnieszka Mikołajczyk-Izdebska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Beata Wiśniewska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Małgorzata Łukasiewicz – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Anna Keda – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Magdalena Miedzińska-Niemiec – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Dorota Stefańska – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Aleksandra Szerszeniewska – referent ds. kadrowo – płacowych
  • Dorota Gniadzik – Caban – specjalista ds. kadrowo – płacowych

Wydział Administracyjny

  • Paulina Rybska – kierownik gospodarczy: administracja@orpeg.pl
  • Anna Iwańska – specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl
  • Waldemar Wielogórski – specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl
  • Monika Wójcik – specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl

Samodzielne stanowisko ds. Informacji i Promocji

 

Samodzielne stanowisko do spraw audytu wewnętrznego

  • Joanna Witkowska – joanna.witkowska@orpeg.pl

Samodzielne stanowisko do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dariusz Morgaś – dariusz.morgas@orpeg.pl

Wydział Kształcenia na Odległość (KNO)

  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
  • Wojciech Balcerzak – informatyka
  • Ewa Beczek – język angielski
  • Ewa Burman-Wudecka – język polski
  • Rafał Chojnowski – informatyka
  • Małgorzata Domel – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
  • Rafał Drużdżel – historia, wiedza o Polsce, historia i teraźniejszość
  • Eliza Dworakowska – psycholog
  • Anna Ferenc – język rosyjski
  • Tomasz Fliszkiewicz – język polski, wiedza o Polsce
  • Jadwiga Gerek – matematyka, fizyka
  • Anna Kmieć – plastyka, technika
  • Beata Kowalczyk-Kozłowska – matematyka
  • Rafał Kowalik – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Agnieszka Kołdacha-Szeremeta – język niemiecki, geografia
  • Waldemar Krawiec – język polski
  • Artur Krysiak – plastyka, muzyka
  • Emilia Kulczyk-Prus – historia, geografia
  • Sylwester Kuśmierz – wychowanie fizyczne
  • Jadwiga Lisiak – język polski
  • Anna Litner-Zarucka – język polski
  • Bożena Makulska-Dąbkowska – matematyka
  • Joanna Nakonieczna – edukacja wczesnoszkolna
  • Grzegorz Nowak – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o Polsce
  • Izabela Pastuszko – geografia, wiedza o Polsce
  • Arleta Pawlik-Pocięgiel – język francuski
  • Mariola Przekopiak – edukacja wczesnoszkolna
  • Aneta Rayzacher-Majewska – religia
  • Edyta Rusak – pedagog specjalny
  • Danuta Rybusińska – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Sikorska – język polski
  • Marta Sikorska – wiedza o społeczeństwie, historia, wiedza o Polsce, biznes i zarządzanie
  • Ewa Sołowiej-Mędrzak – chemia
  • Magdalena Sulich – język angielski
  • Izabela Wiśniowska – biologia, przyroda
  • Beata Grzelak – nauczyciel doradca zawodowy
  • Anita Łopacińska – fizyka