Zespół ORPEG

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Anna Aleksandra Radecka

Wicedyrektorzy Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą

  • Justyna Kralisz – wicedyrektor ds. rozwoju oświaty polskiej za granicą
  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor ds. kształcenia na odległość
  • Małgorzata Kamińska – wicedyrektor ds. Polonijnego Centrum Nauczycielskiego

Sekretariat

  • Magda Opolska – specjalista: sekretariat@orpeg.pl
  • Bożena Rosłon – specjalista: sekretariat@orpeg.pl

Wydział Kształcenia na Odległość:

  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor ds. kształcenia na odległość
  • Marta Wolszczak – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Małgorzata Muszyńska – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl
  • Wojciech Balcerzak – specjalista ds. kształcenia na odległość: ksztalcenienaodleglosc@orpeg.pl

Wydział Rozwoju Oświaty Polskiej za Granicą

  • Justyna Kralisz – wicedyrektor ds. rozwoju oświaty polskiej za granicą
  • Anna Ferenc – nauczyciel konsultant: szkolyzagranica@orpeg.pl
  • Mariusz Wychódzki – nauczyciel konsultant: kierowanienauczycieli@orpeg.pl
  • Stanisław Świętek – specjalista: kierowanienauczycieli@orpeg.pl
  • Grzegorz Żurawiecki – specjalista: podreczniki@orpeg.pl

Wydział Nadzoru Pedagogicznego

  • Justyna Kralisz – wicedyrektor ds. rozwoju oświaty polskiej za granicą
  • Urszula Łączyńska – wizytator ds. Szkół Europejskich: urszula.laczynska@orpeg.pl
  • Mariola Cieślik – wizytator: mariola.cieslik@orpeg.pl

Wydział Finansowo – Kadrowy

  • Urszula Świderska – główny księgowy: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Jolanta Sulej – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Alina Komorowska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Agnieszka Jagiełło – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Renata Kwiatkowska – specjalista ds. księgowych: ksiegowosc@orpeg.pl
  • Małgorzata Łukasiewicz – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Anna Urbańska – specjalista ds. kadrowo-płacowych: kadry@orpeg.pl
  • Elżbieta Kornek – specjalista ds. kadrowych: kadry@orpeg.pl
  • Sylwia Banasiak – referent:  kadry@orpeg.pl

Wydział Informatyczny

  • Bartłomiej Barlakowski – specjalista ds. systemów informatyczno-administracyjnych sieci: bartlomiej.barlakowski@orpeg.pl
  • Dawid Skowyra – specjalista informatyk: dawid.skowyra@orpeg.pl
  • Martyna Romanowska – referent informatyk: martyna.romanowska@orpeg.pl

Wydział Administracyjny

  • Paulina Rybska – kierownik gospodarczy: -administracja@orpeg.pl
  • Beata Borys – specjalista ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl
  • Katarzyna Zasada – referent ds. administracyjnych: administracja@orpeg.pl

Samodzielne stanowisko ds. Informacji i Promocji

  • Magdalena Zaczek – specjalista ds. informacji i promocji: magdalena.zaczek@orpeg.pl

Polonijne Centrum Nauczycielskie

  • Małgorzata Kamińska – wicedyrektor ds. Polonijnego Centrum Nauczycielskiego
  • dr Joanna Wójtowicz – nauczyciel konsultant, język polski: joanna.wojtowicz@orpeg.pl
  • dr Grażyna Wiśniewska – nauczyciel konsultant, język polski: grazyna.wisniewska@orpeg.pl
  • Mariola Przekopiak – nauczyciel konsultant, edukacja wczesnoszkolna: mariola.przekopiak@orpeg.pl
  • Liliana Sosnowska – nauczyciel konsultant, historia Polski, informatyka: liliana.sosnowska@orpeg.pl
  • Katarzyna Pawelec – specjalista: pcn_sekretariat@orpeg.pl

Rada Pedagogiczna szkół im. KEN Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, w roku szkolnym 2020/2021

  • Agnieszka Koterla – wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
  • Wojciech Balcerzak – informatyka
  • Ewa Beczek – język angielski
  • Rafał Drużdżel – historia, wiedza o Polsce
  • Anna Ferenc – język rosyjski
  • Tomasz Fliszkiewicz – język polski, wiedza o kulturze
  • Jadwiga Gerek – matematyka
  • Anna Kmieć – plastyka, technika
  • Agnieszka Kołdacha-Szeremeta – język niemiecki, geografia
  • Rafał Kowalik – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Waldemar Krawiec – język polski
  • Artur Krysiak – plastyka, muzyka
  • Sylwester Kuśmierz – wychowanie fizyczne
  • Jadwiga Lisiak – język polski
  • Bożena Makulska-Dąbkowska – matematyka
  • Anna Manasterska – fizyka
  • Joanna Nakonieczna – edukacja wczesnoszkolna
  • Grzegorz Nowak – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o Polsce
  • Izabela Pastuszko – geografia
  • Arleta Pawlik-Pocięgiel – język francuski
  • Danuta Rybusińska – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Sikorska – język polski
  • Marta Sikorska – wiedza o społeczeństwie, historia, wiedza o Polsce, podstawy przedsiębiorczości
  • Ewa Sołowiej-Mędrzak – chemia
  • Magdalena Sulich – język angielski
  • Izabela Wiśniowska – biologia, przyroda