Matura

Matura 2023: ważne informacje i zmiany

Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące egzaminu maturalnego w roku 2023. Zapoznaj się z najnowszymi zmianami, sposobem organizacji i harmonogramem egzaminu, a także materiałami i przyborami pomocniczymi, które będą potrzebne podczas egzaminu.

Procedury przeprowadzania egzaminu maturalnego można przeczytać na stronie: www.oke.waw.pl oraz informacje na temat egzaminu maturalnego na stronie CKE www.cke.edu.pl

Życzenia od wicedyrektora ORPEG, pani Agnieszki Koterli, dla maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. KEN

Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, pani Agnieszka Koterla, skierowała ciepłe słowa do tegorocznych maturzystów, życząc im sukcesów podczas egzaminu dojrzałości oraz podkreślając, że zdobyta przez nich wiedza i umiejętności otworzą drzwi do międzynarodowego środowiska akademickiego. Pani Wicedyrektor podziękowała także Kadrze Pedagogicznej za ich poświęcony czas i zaangażowanie, a Rodzicom za ich wsparcie w zdobywaniu wiedzy w języku polskim.

Do pobrania

Zmiany na egzaminie maturalnym w roku 2023 i 2024 - dowiedz się, jakie zmiany wprowadzono w egzaminie maturalnym w roku 2023 i 2024.
Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku 2023 - zapoznaj się z informacjami dotyczącymi organizacji i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w 2023 roku.
Komunikat o harmonogramie egzaminu maturalnego 2023 - sprawdź harmonogram egzaminu maturalnego w 2023 roku.
Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych w 2023 - dowiedz się, jakie materiały i przybory pomocnicze będą potrzebne podczas egzaminu maturalnego w 2023 roku.
Komunikat w sprawie listy jawnych zadań w części ustnej egzaminu maturalnego z języka polskiego w 2023 - zapoznaj się z komunikatem dotyczącym listy jawnych zadań w części ustnej egzaminu maturalnego z języka polskiego w 2023 roku.