Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9978 Małgorzata Dziekońska 2024-07-18
Polska Szkoła im. Św. Wincentego Pallottiego
-
382 Onderdonk Ave
Ridgewood, NY
NY 11385
Stany Zjednoczone
ks. Jerzy Półtorak
9977 Urszula Gora 2024-07-18
Polska Szkoła Dokształcająca im. Św. Kazimierza Królewicza w Newark New Jersey
-
-
91 Pulaski Street
Newark, NJ
07105
Stany Zjednoczone
Urszula Góra
9976 Agnieszka Czajkowska 2024-07-17
Polska Szkoła Dokształcającą im. Karola Wojtyły
-
-
705 Clinton Str
Linden
07036 Linden NJ
Stany Zjednoczone
Agnieszka Czajkowska
9975 Monika Kowara 2024-07-17
Szkoła Języka Polskiego im. Św. Jana Kantego
-
4415 Almond St
Filadelfia
19137
Stany Zjednoczone
Monika Kowara
9974 Malgorzata Gradzki 2024-07-17
Polska Szkola Sobontina Sw. Wladyslawa na Long Island
-
-
88 Anchor Avenue
Nowy Jork
11572
Stany Zjednoczone
Malgorzata Gradzki
9973 Dorota Andraka 2024-07-16
Polska Szkola Sobotnia przy parafii sw. Cyryla i Metodego
-
-
150 Dupont Street ,Brooklyn
Nowy Jork
11222
Stany Zjednoczone
Dorota Andraka
9972 Katarzyna Wiśniewska 2024-07-12
Szkoła im. Werner-von-Siemens
-
-
Haydnstraße 3
Bochum
44805
Niemcy
Katarzyna Wiśniewska
9971 Marta Sander 2024-07-12
Język polski jako odziedziczony w Gymnasium Eickel
-
Stormstr.7
Herne
44651 Herne
Niemcy
Marta Sander
9970 Grażyna Siwy 2024-06-21
Szkoła Podstawowa im. Hermmana Gmeiner
-
-
Bonifatiusweg 15
Hamm
59067
Niemcy
Cornelia Lagoda
9969 Maria Pocica 2024-06-10
Polska Szkoła im. św. Fabiana
-
-
7450 W.83rd Street
Bridgeview
60455
Stany Zjednoczone
9968 Danuta Kubańska 2024-06-05
Polska Szkoła "Małe Orły"
-
Fitzalan High School, Leckwith Rd, Canton
Cardiff
CF11 8AP
Wielka Brytania
Danuta Kubanska
9967 Ana Kuleszowienie 2024-06-03
Żłobek - przedszkole "Bajka" w Solecznikach
-
ul. Witoldowa 36, Vytauto g. 36
Soleczniki
LT-17114
Litwa
Ana Kuleszowienie
9966 Renata Barusewicz 2024-05-28
Gimnazjum im. Stefana Batorego w Ławaryszkach
-
-
wileńska 7
Ławaryszki
15232
Litwa
Renata Barusewicz
9965 Nadzieja Rohiw 2024-06-20
SOBOTNIO-NIEDZIELNA SZKOŁA PRZY TOWARZYSTWIE KULTURY POLSKIEJ IM. F. KARPIŃSKIEGO W KAŁUSZU
-
-
ul. Plac Bohaterów 14
Kalusz
77300
Ukraina
Nadzieja Rohiw
9964 Tomasz Nowicki 2024-05-19
Klub Przyjaciół Polski
-
-
El Encantado, Distrito Capital
Caracas
Zona postal 1071
Wenezuela
Jadwiga Cepinska
9963 Alfred Wtulich 2024-05-17
Polskie Stowarzyszenie Kulturalne im. J. Bema na Węgrzech
-
-
Nádor u. 34. II. 1.
Budapeszt
1051
Węgry
Alfred Wtulich
9962 Natalia Kehr-Hempfer 2024-07-04
Polska Macierz Szkolna Landshut III
-
Dreifaltigkeitsplatz 176
Landshut
84028
Niemcy
Natalia Kehr-Hempfer
9960 Natalia Kehr-Hempfer 2024-07-04
Polska Macierz Szkolna Landshut II Neukirchen Vluyn
-
Ludwig-Erhard-Str. 29
Landshut
84034
Niemcy
Natalia Kehr-Hempfer
9959 Natalia Kehr-Hempfer 2024-07-04
Polska Macierz Szkolna Landshut
-
Ludwig-Erhard-Str. 29
Landshut
84034
Niemcy
Natalia Kehr-Hempfer
9958 MARCIN RUDZKI 2024-05-13
Centrum Edukacyjne Bajka CIC filia Blaigowrie
-
-
High St, Rattray,
Blaigowrie
PH10 7DG
Wielka Brytania
Marcin Rudzki
9957 MARCIN RUDZKI 2024-05-13
Centrum Edukacyjne Bajka CIC filia Pitlochry
-
-
The Tryst, Church Road
Pitlochry
PH16 5EB
Wielka Brytania
Marcin Rudzki
9956 MARCIN RUDZKI 2024-05-22
Centrum Edukacyjne Bajka CIC filia w Dundee
-
-
1 Glenagnes RD, Dundee, DD2 2AB
Dundee
DD2 2AB
Wielka Brytania
Marcin Rudzki
9955 Eliza Nowosielska 2024-05-13
POLSKA SZKOŁA BIAŁYCH ORLÓW NA STREATHAM
-
-
50 PALACE ROAD
LONDYN
SW2 3NJ
Wielka Brytania
Eliza Nowosielska
9954 Sonia Niewiadomski 2024-05-12
Stowarzyszenie Absolwentów Polonistyki Uniwersytetu Federalnego Stanu Paraná
-
-
Rua Valentin Deda, 822
Kurytyba
81130-140
Brazylia
Sonia Eliane Niewiadomski
9953 Nijolia Bilinskaja 2024-05-17
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Dziewieniszkach
-
Geranionių g. 32
Dziewieniszki
LT-17138
Litwa
Nijolia Bilinskaja
9952 Krystyna Archutowska 2024-04-29
Wspólnota Polska w Oberá
-
-
c. Andresito 1150
Oberá
3360 Oberá
Argentyna
Julio Rubén Lewtak
9951 Karolina Sikora 2024-04-29
Polsko-niemieckie przedszkole Polanka
-
-
Oberschelder Weg 22a-b
Frankfurt n.Menem
60439 Frankfurt n.Menem
Niemcy
Karolina Sikora
9950 Helena Babiak 2024-04-17
Centrum Kulturalno-Oświatowe Polskiej Mniejszości Narodowej miasta Sambora imienia Świętego Jana Pawła II
-
-
Siczowych Strilciw, 10
Sambor
81400
Ukraina
Helena Babiak
9949 Anna Rucka 2024-04-11
Polska Szkoła Sobotnia w Loughborough
-
-
31 Thomas Cook Place
Loughborough
LE11 1LA
Wielka Brytania
9947 Izabela Bonk 2024-05-18
Akademia Języka Polskiego w Solingen
-
-
Bogenstraße 14
Solingen
42697
Niemcy
Izabela Bonk
9946 Stanisław Gregorczyk 2024-06-06
Szkoła Języka Polskiego przy PMK Augsburg
-
-
Dr.-Schmelzing-Str. 60
Augsburg
86169 Augsburg
Niemcy
ks. Stanisław Gregorczyk
9945 Agata Koch 2024-03-04
Kafejka | Kafejka dla Dzieci i Rodziców
-
-
Schulzestr. 1
Berlin
13187
Niemcy
Agata Koch
9936 Rafał Jasiński 2024-03-15
Dom Polski imienia Generała Władysława Sikorskiego Polskie Towarzystwo Społeczno-Oświatowe
-
5 Parkgrove Terrace
Glasgow
G3 7SD
Wielka Brytania
Christopher Sagan (Prezes Towarzystwa)
9935 Meg Turner 2024-02-16
Polak Mały
-
-
Mclintocks Builiding, Summer Lane 2nd floor
Barnsley
S70 2NZ
Wielka Brytania
Meg Turner
9934 Marek Zaniwski 2024-02-16
Lingwa Centrum Grodno
-
Budzionnego 48A
Grodno
230023
Białoruś
9933 Teresa Sobol 2024-02-15
Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu
-
7244 Hamilton
Montreal
H4E 4E1
Kanada
TERESA SOBOL
9932 Daría Jósefsdóttir 2024-02-14
Szkoła Podstawowa w Gardur
-
Garðbraut 90
Suðurnesjabær
250
Islandia
Jón Ragnar Ástþórsson
9931 Daría Jósefsdóttir 2024-02-14
Szkoła Podstawowa w Sandgerdi
-
Skólastræti
Suðurnesjabær
245
Islandia
Bylgja Baldursdóttir
9930 Liudmyla Shylo 2024-02-14
Dniprowskie Liceum nr 91 Rady Miejskiej Dnipru
-
ul.Danyla Hałyckiego, 52
Dnipro
49102
Ukraina
Shylo Liudmyla
9929 Henryk Koszalka 2024-04-18
Polska Macierz Szkolna w Niemczech - Hamburg I
-
-
Große Freiheit 41
Hamburg
22767
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9928 Henryk Koszalka 2024-02-16
Polska Macierz Szkolna w Niemczech - Hamburg II
-
-
Edith-Stein-Platz1
Hamburg
21035
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9927 Teresa Weser 2024-02-13
Szkoła Podstawowa Riedhofschule - HSU Polnisch (nauczanie języka kraju pochodzenia)
-
Riedhofweg 15-17
Frankfurt am Main
60596 Frankfurt am Main
Niemcy
Frau Ruppel
9926 Magdalena Goledzinowska 2024-02-11
Polska Szkola im. Matki Bozej Krolowej Polski w Scarborough
-
625 Middlefield Road
Toronto, Ontario
M1V 5B8
Kanada
Magdalena Goledzinowska
9925 Barbara Pieknioczka 2024-02-07
Szkoła Podstawowa Schillerschule Grundschule im Martinsviertel in Darmstadt
-
Müllerstr.11-13 64289 Darmstadt
Darmstadt
64289 Darmstadt
Niemcy
9924 Agnieszka Severins 2024-02-05
Szkoła Podstawowa im. Friedrich-von-Bodelschwingh
-
Rektor-Wilger-Straße 2
Beckum
59269
Niemcy
9923 Anna Rudnicka -Ostrowska 2024-02-01
Szkoła Podstawowa w Dalviku
-
Mímisveg , Dalvik
Dalvik
620
Islandia
Friðrik Arnarson
9922 Sylwia Krämer 2024-02-01
Friedrich-Karl-Ströher Realschule plus Simmern
-
Kümbdcher Hohl 17
Simmern
55469 Simmern
Niemcy
9921 Teresa Weser 2024-01-31
Szkoła podstawowa Wilhelm Hauff w Neu Isengurgu - HSU Polnisch (nauczanie języka kraju pochodzenia w lokalnym systemie oświaty)
-
Alicestrasse 107
Neu Isenburg
63263 Neu Isenburg
Niemcy
Frau Michler
9919 Magdalena Stelmach 2024-01-25
Stowarzyszenie Polsko Brazylijskie Ojca Daniela Niemca
-
Avenida Elvino Barczak, 484, Fundos, Santana, Cruz Machado, Pr.
Santana, Cruz Machado, PR
84620-000
Brazylia
Denise Joly Barczak
9918 Sylwia Slomkowski 2024-01-23
Pestalozzischule
-
Pestalozzistr. 8 ·
Karben
61184 Karben
Niemcy
Hilke Bender