Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9611 Wita Karpińska 2021-04-11
Staroczudnowskohutianski instytucja ogólnego szkolnictwa średniego
-
Centralna, 25
Starocudnowska Huta
13015
Ukraina
Walentyna Hnatiuk
9610 Wita Karpińska 2021-04-10
Podstawowa instytucja ogólnokształcącej szkoły śriednij "Romanowskie gimnazjum" romanowskiej rady wiejskiej obwodu Żytomierskiego
-
S. Lialewicza, 5
Romanów
13001
Ukraina
Aleksander Vojtuik
9608 Tatiana Vitoszko 2021-04-09
Kompleks edukacyjny im. Tomasza Oskara Sosnowskiego
-
ul. Pamposzczuka nr.45
wieś Nowomalin, obwodu Rówieńskiego
35843
Ukraina
Nadija Maziarczuk
9607 Daniel Smela 2021-04-09
Szkola Polska im. Sw Jana Pawla II
-
2275 Atkinson St
Regina
S4N 3X2
Kanada
Daniel Smela
9606 Marzanna Danek-Hnelozub 2021-04-09
Marzanna Danek-Hnelozub. Nauczyciel języka polskiego.
-
Muehlgasse 2A
Lanzendorf
A-2326
Austria
9605 Paulina Bąk 2021-04-09
Polska Szkoła Reydarfjordur
-
Heiðarvegur 14a
Reydarfjordur
730 Reyðarfjörður
Islandia
Joanna Styczeń
9604 Natalia Chudy 2021-04-08
nauczyciel Natalia Chudy
-
Wichtelgasse 67
Wiedeń
1170 Wien
Austria
9602 Magdalena Bryła-Samuel 2021-04-08
Polska Szkoła w Thurles
-
Presentation Secondary School, 2-8 Mitchel Street
Thurles
E41DF34
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9601 Magdalena Bryła-Samuel 2021-04-08
Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorey
-
Gaelscoil Moshíológ, An Chraobhach
Gorey
Y25 VP62
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9600 Jolanta Saczek 2021-04-08
nauczyciel-Jolanta Saczek
-
Schopenhauerstr. 49
Wien
1180
Austria
9599 Barbara Gorska 2021-04-06
Szkola jezyka polskiego w Egilsstadir
-
Artuni 2
Egilsstadir
700
Islandia
Barbara Gorska
9598 Katarzyna Rudenko 2021-04-06
Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie im.H.Sienkiewicza w Malinie
-
-
ul. Iwana Krywenczuka, 6
Malin
11601
Ukraina
Katarzyna Rudenko
9597 Maria Łysiuk 2021-04-05
Polskie Centrum Kuluralno - Oświatowe przy Gimnazjum Nr 3
-
-
ul. Hołowna, 131
Czerniowce
5802
Ukraina
Oksana Popadiuk/Maryna Łysiuk
9596 Agnieszka Szadzinska 2021-04-05
Portland Community College
-
12000 SW 49th Ave, Portland OR
Portland, Oregon
97219
Stany Zjednoczone
President Mark Mitsui
9595 Andriana Matrosowa 2021-04-04
Szkoła sobotnia przy Kostopolskiej Miejskiej Społecznej Organizacji "Towarzystwo Kultury Polskiej"
-
Riwneńska, 80
Kostopol
35000
Ukraina
Tetiana Ostapenko
9594 Agnieszka Syslo 2021-04-02
MOWA Stowarzyszenie Przyjaciół Języka Polskiego
-
-
Technikerstrasse 58/90
Innsbruck
6020 Innsbruck
Austria
9593 Aneta Budzinski 2021-04-02
Szkoła M. Skłodowskiej-Curie, INC w Tarpon Springs
-
715 East Orange Street
Tarpon Springs
FL 34689
Stany Zjednoczone
Aneta Budzinski
9592 Karolina Czornik 2021-04-01
Polskie Centrum Edukacji i Kultury w Warrington
-
Clough Aveneu
Warrington
WA2 9PH
Wielka Brytania
Karolina Czornik
9591 Edward Jedziński 2021-04-01
Szkółka języka polskiego w Nowych Święcianach
-
-
Švenčionių gatvė 48
Nowe Święciany
LT-18212
Litwa
Edward Jedziński
9590 Dawid Trawczynski 2021-04-01
Polskie Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Orlando
-
1607 Crown Hill Blvd.
Orlando
32828
Stany Zjednoczone
Dawid Trawczynski
9589 Krzysztof Domanski 2021-04-05
PMS (Polska Macierz Szkolna) w Buenos Aires
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
1425
Argentyna
9588 Dagmara Miedzinska 2021-04-02
nauczyciel Dagmara Miedzińska
-
3
Wieden
1020 Wien
Austria
9587 Regina Kałuski 2021-03-31
Starokrasnoszorskie Gimnazjum
-
Mickiewicza 35
Stara Krasnoszora
59023
Ukraina
Regina Kałuski
9586 Marta Wesolowski 2021-03-30
Kids Academy Lindenhurst
-
255 S.14Th St. Lindenhurst, NY 11757
Lindenhurst
11757
Stany Zjednoczone
Marta Wesolowski
9585 Teresa Sawiel 2021-03-30
Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach
-
-
Mokyklos 2
Butrymańce
LT17157
Litwa
Teresa Sawiel
9584 Halina Świerkosz-Iwanowska 2021-04-02
nauczyciel Halina Świerkosz-Iwanowska
-
7
Wiedeń
1100 Wiedeń
Austria
9583 Włodzimierz Filarowski 2021-03-30
Szkoła Sobotnia Języka Polskiego w Ostrogu
-
Kardaszewicza 1
Ostróg
35800
Ukraina
Włodzimierz Filarowski
9582 Marta Szkiladz 2021-03-26
Szkoła Polonijna w Weronie
-
Via. Carlo Alberto 26
Werona
37136
Włochy
Marta Szkiladz
9581 Jolanta Rakowska-Mullard 2021-03-24
Polska Szkola Sobotnia im. Mike'a Oborskiego
-
Leswell Street
Kidderminster
DY10 1RP
Wielka Brytania
Jolanta Rakowska Mullard
9580 Małgorzata Szczerek 2021-04-02
nauczyciel Małgorzata Szczerek
-
8
Linz
4030
Austria
9579 Tomasz Świątek 2021-03-22
Szkoła Języka Polskiego przy PMK w Lipsku
-
-
Engelsdorfer Str. 298
Leipzig
04319
Niemcy
Tomasz Świątek
9577 Lucyna (Luzie) Kopiczynski 2021-03-22
Polska Macierz Szkolna w RFN - Punkt Szkolny Wuppertal 2
-
Bernhard Letterhausstr. 11
Wuppertal
42275
Niemcy
Lucyna Kopiczyńska
9576 Joanna Drozdek 2021-03-19
Polska Szkoła Joanny
-
Felinfoel Recource Centre, Off Ynyswen Road
Llanelli
SA14 8BE
Wielka Brytania
Joanna Drozdek
9575 Ewa Mizejewska 2021-03-19
grupa certyfikatowa Polska Macierz Szkolna w Niemczech
-
-
Eupener str. 141
Mönchengladbach
41066
Niemcy
Ewa Miżejewska
9574 Iwona Czerniawska 2021-04-08
Liceum im. Adama Mickiewicza w Wilnie
-
-
Kruopų 11
Wilno
LT - 01140
Litwa
p.o. dyrektora Iwona Czerniawska
9572 Marcin Kuta 2021-03-19
Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy PMK w Karlsruhe
-
-
Südendstr. 39
Karlsruhe
76137
Niemcy
Marcin Kuta
9570 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Duisburg Niederrhein
-
In den Bremmen 78
Duisburg Niederrhein
47179 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska
9569 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Duisburg
-
Mittelstr.6
Duisburg
46169 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska
9568 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Neukirchen Vluyn
-
Vluyner Nordring 60-62
Neukirchen Vluyn
47506 Neukirchen Vluyn
Niemcy
Monika, Słowik
9567 Ewa Zielińska 2021-03-18
Szkoła Języka Polskiego i Kultury Polskiej przy PMK Offenbach
-
Berliner Str. 274
Offenbach
63067
Niemcy
Ewa Zielińska
9566 Anna Pustelnik 2021-03-19
Polska Szkoła Języka Polskiego przy PMK Neumünster-Itzehoe
-
-
Besselerstrasse 4
Elmshorn
255335 Elmshorn
Niemcy
ks. proboszcz Adam Prorok
9565 Ewa Klintell 2021-03-18
Szkoła podstawowa w Partille
-
Björndammenstorg 1
Partille
433 44
Szwecja
Erik Martinsson
9555 Magdalena Radziszewicz 2021-03-16
Szkoła Języka Polskiego przy Polskiej Misji Katolickiej w Siegen
-
-
Weidenauer Str. 24
Siegen
57078
Niemcy
ks. dr Janusz Misiewicz
9554 Halina Sokalska 2021-03-16
Sobotnio-niedzielna szkoła oddział SKP im. Ewy Felinskiej w Beresteczku
-
-
Kozacka, 10
Beresteczko
45765
Ukraina
Halina Sokalska
9553 Henryk Koszalka 2021-03-17
Szkoła Sobotnia przy PMK w Hamburgu
-
-
Grosse Freiheit 41
Hamburg
22767
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9552 ks. Walentyn Matuszewski 2021-03-15
Szkoła sobotnio-niedzielna przy parafii św. Klemensa w Odessie
-
ul. Balkowska 2O9
Odessa
65005
Ukraina
Ks. Walentyn Matuszewski
9551 Katarzyna Jakuczek 2021-03-17
Polska Szkoła w Hasselt „Polak Mały”
-
-
Kempische Steenweg 400
Hasselt
3500
Belgia
Katarzyna Jakuczek
9549 Karolina Lewczak 2021-03-12
Polska Szkoła Sobotnio-Niedzielna im. ks. prof. J. Tischnera w Użgorodzie
-
Nabrzeże Kijowskie 16
Użgorod
88018
Ukraina
Karolina Lewczak
9548 Halina Koblenzer 2021-03-12
Szkoła Języka i Kultury i Kultury Polskiej im. Jana Pawła II we Frankfurcie nad Menem
-
-
Af dem Mühleberg 14
Frankfurt nad Menem
60599
Niemcy
Halina Koblenzer
9547 Olga Rusnak 2021-03-12
Szkółka Sobotnio-niedzielna Towarzystwa Kultury Polskiej im. Adama Mickiewicza w Pance
-
-
Główna 54
Panka
59006
Ukraina
Olga Rusnak
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20