Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9380 Anna Lisowski 2020-10-05
Polska Szkola im. Marii Konopnickiej na Florydzie
-
2925 Highway 100 West
Florida
32110
Stany Zjednoczone
Anna Lisowski
9379 Korina Zozula 2021-11-26
Towarzystwo Kultury Polskiej im. Adama Mickiewicza w Storożyńcu
-
-
zaulek Tabirnyj,1
Storożyniec
59000
Ukraina
Korina Zozula
9378 Agata Jagus 2023-01-10
Derby Polish Supplementary School
-
-
9 Gordon Road
Derby
DE23 6WR
Wielka Brytania
Leonida Bandura
9377 Ana Julia Fernández Palazzo 2022-02-16
Polonijna Organizacja Nauczycieli w Argentynie
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
C1425
Argentyna
Teresa Uzarowicz
9375 Bozena Martin 2020-04-22
Ad Valorem Polska Słoneczna Szkoła w Wersalu
-
50 rue de Montreuil
Wersal
78000
Francja
Bożena Martin
9374 Dominika Polak 2022-12-21
Polska Katolicka Szkoła Sobotnia im. Św. Stanisława Kostki w Drammen
-
-
Cappelens gate 1
Drammen
3016 Drammen
Norwegia
Dominika Polak
9372 Jula Wakuła 2020-03-12
Szkoła Średnia nr 2 we Włodzimierzu Wołyńskim
-
Kotlarewskiego 2
Włodzimierz Wołyński
44700
Ukraina
Walerij Mosijuk
9371 Marzanna Biernat 2020-03-10
Szkoła Polonii im. Jana Pawła II w Hamilton
-
45 Berko St
Hamilton
L8V5B2
Kanada
Marzanna Biernat
9370 Ewa Krawczyk 2021-07-23
Szkoła Języka Polskiego w Woodstock
-
-
700 College Ave
Woodstock
N4S 6L9
Kanada
Lucyna Turek
9369 Anatol Smotrow 2020-03-06
Sobotnio-niedzielna szkoła języka polskiego przy kościele św. Michała Archanioła w Pawłogradzie
-
ul.Grażdanska 27
Pawłograd
51-400
Ukraina
Anatol Smotrow
9366 Łukasz Wrona 2020-03-05
Centrum Polskie przy Pañstwowej Akademii Rolniczej w Połtawie
-
Skovorody St 1/3
Połtawa
Poltavs'ka oblast, Ukraina, 36000
Ukraina
9365 Irena Nikołajczuk 2022-01-27
Polska Szkoła Sobotnia przy parafii św.Jana Chrzciciela w Starokonstantynowie
-
ul.Popowa,19
Starokonstantynów
31100
Ukraina
Irena Nikołajczuk
9364 Danuta Sowiar 2022-01-29
Organizacja pozarządowa Klub Inteligencji Polskiej «Serwus»
-
Zariczanska 3/1, 308
Chmielnicki
29017
Ukraina
Roman Górnicki
9362 Helena Połownikowa 2021-03-31
Oddział ZPB w Berezie
-
ul. Siewiernaja, 56/34
Bereza
225203
Białoruś
Elena Polovnikova
9361 Lidija Jegorova 2022-11-04
Szkoła SP Zaporoża "Polonia"
-
-
św. Mikołaja 6
Zaporoże
69063
Ukraina
Lidija Jegorova
9360 Justyna Venner 2022-11-01
Polska Szkoła Sobotnia im. Wandy Chotomskiej w Broadstairs
-
-
Westwood Road
Broadstairs
CT10 2LH
Wielka Brytania
Justyna Venner
9359 Karolina Kowalcze-Franiuk 2023-01-17
Polska Ludoteka w Genui
-
-
via Federico Donaver 16, 26
Genua
16143
Włochy
Karolina Kowalcze-Franiuk
9358 Andżelika Bondarenko 2020-02-21
Krzyworoski Miejski Związek Polaków im. Walentyny Trawińskiej
-
al. Myru ,33 A m 45
Krzywy Róg
50069
Ukraina
Andżelika Bondarenko
9357 Bożena Pietrulewicz 2023-01-11
Żłobek-przedszkole w Mickunach
-
-
ul. Jaunimo 14
Mickuny
13113
Litwa
Bożena Sinkevičienė
9356 Waleria Mazurenko 2022-02-22
Szkoła Języka Polskiego przy Kijowskim Narodowościowo-Kulturalnym Stowarzyszeniu Polaków „ZGODA”
-
Braci Zerowych 1/3, m.12
Kijów
03037
Ukraina
Oleg Krysin
9354 Eliza Reis-Kawka 2022-12-14
Instytut Języka i Kultury Polskiej im. Polskich Lotników w Gandawie
-
-
Sint-Jozefstraat 7
Gandawa
9041 Gent (Oostakker)
Belgia
Eliza Reis-Kawka
9353 Krystyna Shepherd 2022-02-28
Szkoła Polska im. M. Kopernika w Hobart
-
22 New Town Rd
New Town
TAS 7008
Australia
Krystyna Shepherd
9352 Wiola Metikos 2020-02-14
Szkoła Podstawowa " dr Tihomir Ostojić"
-
Maršala Tita 54
Ostojićevo
23326
Serbia
Antonije Cicmil
9350 Renata Rams 2022-11-30
Polska Szkoła im. Wisławy Szymborskiej w Tunbridge Wells
-
-
The Skinners' Kent Academy Sandown Park Tunbridge Wells Kent
Tunbridge Wells
TN2 4PY
Wielka Brytania
Renata Rams
9348 Liudmiła Kostuszewicz 2020-02-13
Szkoła językowa przy Energodarskim Młodzieżowym Klubie Kultury Polskiej imienia Henryka Sienkiewicza
-
Skifska 6/89
Energodar
71504
Ukraina
Liudmiła Kostuszewicz
9347 Andżelika Piłat 2020-02-11
Gimnazjum brasławskie
-
Leninska, 131
Brasław
211969
Białoruś
Ludmiła Kaptur
9344 Jolanta Domek-Tobolska 2020-12-29
Szkoła Popołudniowa przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Sumach
-
ul. Internacjonalistów 43/42
Sumy
40034
Ukraina
Anna Zdanowska
9343 Rinat Dussumov 2022-10-17
Gabinet języka polskiego im. Adolfa Januszkiewicza przy Stowarzyszeniu "Polska Jedność"
-
ul. Косшыгулулы, 23/1
Astana
010000
Kazachstan
Anna Dobrowolska
9342 Marta Schulz 2022-02-07
Ośrodek nauczania języków ojczystych w Ale
-
Vitklövergatan 6
Ale
449-31 Nödinge
Szwecja
Ban Saeed
9341 Wadzim Baczkowski 2022-02-06
Polska Szkoła im. św. Jana Pawła II w Mińsku
-
Kuncewszczyna 33
Mińsk
220017
Białoruś
Wadzim Baczkowski
8342 Switłana Gienina 2020-01-28
Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie
-
Rejtarska 9/1
Kijów
01030
Ukraina
Switłana Gienina
8341 Anna Krzus 2021-10-08
Polska Szkoła im. Jana Pawła II w St Albans
-
St John Fisher Roman Catholic Primary School, Hazelmere Road
St Albans
AL4 9RW
Wielka Brytania
Anna Krzuś
8340 Katarzyna Young 2020-01-23
Szkoła Polska w Bahrajnie
-
Rd 3801
Adliya
Block 338
Bahrajn
Katarzyna Young
8339 Urszula Sulinska 2020-01-19
Polska Szkola w North Vancouver
-
940 Lynn Valley Road, North Vancouver, BC
North Vancouver, BC
V7J 1Z7
Kanada
Urszula Sulinska
8338 Żaneta Chylewska 2022-09-27
Polska Sobotnia Szkoła im. Marii Skłodowskiej- Curie
-
-
Buen 7 Moss 1528
Moss
1528
Norwegia
Sylwia Persińska
8336 Grzegorz Rolinger 2020-12-22
"Barwy językowe" przy WTSP "Barwy Kresowe"
-
Gradnyj Uzvis 5
Łuck
43000
Ukraina
Grzegorz Rolinger
8335 Anna Czaban 2023-01-12
Polska Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka w Bradford
-
-
15-17 Edmund St
Bradford
BD5 0BH
Wielka Brytania
Anna Czaban
8334 Ewa Hojna 2022-11-02
Szkoła Polska w Castelldefels
-
-
Av. de les Bòbiles, 1, 08850 Gavà
Gavà
08850
Hiszpania
Ewa Hojna
8333 Dagmara Gorska 2023-01-11
Polska Świetlica na Sardynii w Cagliari
-
-
Via Ada Negri 28
Cagliari
09131
Włochy
Dagmara Gorska
8332 Monika Kuklicz 2023-01-11
Akademia Polskiej Literki - Polska Szkoła w Bromley
-
Tylney Road
Bromley, Londyn
BR1 2RL
Wielka Brytania
Aleksandra Rumianowska-Byrne
8331 Marta Nawrocka 2022-03-03
Polska Szkoła Hønefoss
-
Hønefoss
Hønefoss
3517
Norwegia
Marta Nawrocka
8330 Małgorzata Firlit 2022-02-21
Akademia Języka Polskiego przy ECP im. Gen. Stanisława Maczka w Musselburgh
-
-
Fisherrow Centre, South Street
Musselburgh
EH21 6AT
Wielka Brytania
Małgorzata Firlit
8328 Justyna Korolewicz 2021-04-05
Akademia Orląt Polskich w Swindon
-
Langstone Way
Swindon
SN5 7BT
Wielka Brytania
Justyna Korolewicz
8327 Mariana Koć 2022-09-02
STUDIO CREATIVE przy TKP im. Władysława Jagiełły
-
Peremyszlska 8A
Gródek Jagielloński
81500
Ukraina
Mariana Koć
8326 Beata Baranowska 2020-12-28
Polska Szkoła w Bantry Abecadło
-
Kilcreest, Slip
Bantry
P75PR58
Irlandia
Beata Baranowska
8325 Ruslan Garnyk 2022-01-27
Sobotnia Szkoła przy Społecznej Organizacji „Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie miasta Krasiłowa”
-
Centralna 38 A
Krasiłów
31-000
Ukraina
Rusłan Garnyk
8324 Karolina Zgryziewicz 2022-08-31
Polska Szkoła Sobotnia w Redditch
-
-
Tudor Grange Academy Redditch, Woodrow Drive, Redditch
Redditch
B98 7UH
Wielka Brytania
Danuta Zdanko
8323 Anna Buckley 2022-10-28
Polska Szkoła Sobotnia im. Królowej Elżbiety II
-
-
Afoneitha Road Pen-y-Cae LL14 2PF
WREXHAM
LL14 2 PF
Wielka Brytania
Anna Buckley
8322 Agnieszka Skrzynska 2021-02-03
Polska Szkoła w Rottweil
-
Krummer Weg 17
Rottweil
78628
Niemcy
Ks. Wieslaw Soja
8321 Irena Biernacka 2021-03-01
Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Lidzie
-
ul.Sowieckaja, 48a
Lida
231300
Białoruś
Irena Biernacka