Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9623 Włodzimierz Pedycz 2021-04-27
Szkoła Sobotnio-Niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. M.K. Ogińskiego w Lubomlu na Wołyniu
-
-
Szkolna 3
Luboml
44300
Ukraina
Włodzimierz Pedycz
9622 Irena Hałamaj 2024-06-17
Świetlica dla dzieci przy Fundacji "Dajmy Nadzieję"
-
Teatralna 7/1a
Lwów
79008
Ukraina
s. Lidia Ziembowicz
9621 Halina Pomazan 2021-04-22
Szkoła Popołudniowa Języka i Kultury Polskiej przy Związku Polaków Ojczyzna m. Krzywy Róg
-
-
ulica Wadyma Gurowa 38
Krzywy Róg
50-000
Ukraina
Halina Pomazan
9620 Irena Bechta 2023-05-05
Szkoła polskiej mniejszości narodowej w mieście Sądowa Wisznia
-
Honczara 1
Sądowa Wisznia
81-340
Ukraina
Irena Bechta
9619 Krzysztof Panasowiec 2024-03-11
Sobotnio-Niedzielna Szkoła przy Parafii Narodzenia NMP w Dolinie
-
A. Mickiewicza 7
Dolina
77503
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9618 Krzysztof Panasowiec 2024-03-11
Sobotnio-Niedzielna Szkoła Języka Polskiego przy Parafii Wniebowzięcia NMP w Bolechowie
-
Szkolna 1
Bolechów
77202
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9617 Ludmiła Fedorczuk 2021-04-22
Towarzystwo Kultury Polskiej Zakarpacia im. Gniewy Wołosiewicz
-
-
Gojdy 8
Użhorod
88000
Ukraina
9616 Helena Szymańska 2021-04-22
Polska szkoła sobotnia przy Domu Polskim w Kijowie
-
Saksahańskiego 99, d. 4
Kijów
01032
Ukraina
Maria Siwko
9615 ks. Jan Nikiel 2021-04-22
Szkółka sobotnio -niedzielna przy Parafii Bazyliki Metropolitalnej p.w. Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny we Lwowie
-
pl. Katedralny 1
Lwów
79008
Ukraina
ks. Jan Nikiel
9614 Anatol Siciński 2021-04-22
Szkółka języka polskiego im. Stanisława Szulmińskiego w Kijowie
-
Lokhvytska 46
Kijów
02-147
Ukraina
Anatol Siciński
9613 Arsen Milewski 2021-04-22
Szkoła Sobotnia w Borodziance
-
Parkowa, 1A
Borodzianka
07-800
Ukraina
Arsen Milewski
9612 Julia Bożkewycz 2021-04-22
Sobotnia szkoła przy polskim charytatywnym stowarzyszeniu "Polonia"
-
-
Nezależnosti 4
Izjasław
30300
Ukraina
Pańkowski Walentyn
9611 Wita Karpińska 2021-08-19
Staroczudnowskohutianski instytucja ogólnego szkolnictwa średniego
-
Centralna, 25
Starocudnowska Huta
13015
Ukraina
Walentyna Hnatiuk
9610 Wita Karpińska 2021-08-19
Podstawowa instytucja ogólnokształcącej szkoły śriednij "Romanowskie gimnazjum" romanowskiej rady wiejskiej obwodu Żytomierskiego
-
S. Lialewicza, 5
Romanów
13001
Ukraina
Aleksander Vojtuik
9608 Tatiana Vitoszko 2021-04-09
Kompleks edukacyjny im. Tomasza Oskara Sosnowskiego
-
ul. Pamposzczuka nr.45
wieś Nowomalin, obwodu Rówieńskiego
35843
Ukraina
Nadija Maziarczuk
9607 Daniel Smela 2022-02-11
Szkola Polska im. Sw Jana Pawla II w Regina
-
2275 Atkinson St
Regina
S4N 3X2
Kanada
Daniel Smela
9606 Marzanna Danek-Hnelozub 2024-01-04
Marzanna Danek-Hnelozub. Nauczyciel języka polskiego.
-
Muehlgasse 2A
Lanzendorf
A-2326
Austria
9605 Katarzyna Bialobrzeska 2024-02-15
Polska Szkoła Reydarfjordur
-
Heiðarvegur 14a
Reydarfjordur
730 Reyðarfjörður
Islandia
Joanna Styczeń
9604 Natalia Chudy 2024-02-15
nauczyciel Natalia Chudy
-
-
Donaufelder Straße 77 / Kleistgasse 12
Wiedeń
1210 / 1030 Wien
Austria
9602 Magdalena Bryła-Samuel 2023-03-10
Polska Szkoła w Thurles
-
-
Presentation Secondary School, 2-8 Mitchel Street
Thurles
E41DF34
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9601 Magdalena Bryła-Samuel 2024-05-28
Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorey
-
-
Gaelscoil Moshíológ, An Chraobhach
Gorey
Y25 VP62
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9600 Jolanta Saczek 2024-02-23
nauczyciel-Jolanta Saczek
-
-
Schopenhauerstr. 49
Wien
1180
Austria
9599 Barbara Gorska 2021-04-06
Szkola jezyka polskiego w Egilsstadir
-
Artuni 2
Egilsstadir
700
Islandia
Barbara Gorska
9598 Katarzyna Rudenko 2021-04-06
Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie im.H.Sienkiewicza w Malinie
-
-
ul. Iwana Krywenczuka, 6
Malin
11601
Ukraina
Katarzyna Rudenko
9597 Lilia Pyndyk 2024-02-26
Polskie Centrum Kuluralno - Oświatowe przy Liceum Nr 10
-
ul. Hołowna, 131
Czerniowce
5802
Ukraina
Oksana Popadiuk/Lilia Pyndyk
9596 Agnieszka Szadzinska 2021-04-05
Portland Community College
-
12000 SW 49th Ave, Portland OR
Portland, Oregon
97219
Stany Zjednoczone
President Mark Mitsui
9595 Andriana Matrosowa 2021-04-04
Szkoła sobotnia przy Kostopolskiej Miejskiej Społecznej Organizacji "Towarzystwo Kultury Polskiej"
-
Riwneńska, 80
Kostopol
35000
Ukraina
Tetiana Ostapenko
9594 Agnieszka Syslo 2023-12-15
MOWA Stowarzyszenie Przyjaciół Języka Polskiego
-
-
Technikerstrasse 58/90
Innsbruck
6020 Innsbruck
Austria
9593 Aneta Budzinski 2024-04-07
Polska Szkoła M. Skłodowskiej-Curie, Inc. w Tarpon Springs
-
-
715 East Orange Street
Tarpon Springs
FL 34689
Stany Zjednoczone
Adrianna Gierlak
9592 Karolina Czornik 2024-02-28
Polskie Centrum Edukacji i Kultury w Warrington
-
-
Clough Aveneu
Warrington
WA2 9PH
Wielka Brytania
Karolina Czornik
9591 Edward Jedziński 2024-01-15
Szkółka języka polskiego w Nowych Święcianach
-
Švenčionių gatvė 48
Nowe Święciany
LT-18212
Litwa
Edward Jedziński
9590 Dawid Trawczynski 2022-02-22
Polskie Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Orlando
-
1607 Crown Hill Blvd.
Orlando
32828
Stany Zjednoczone
Dawid Trawczynski
9589 Krzysztof Domanski 2024-02-05
PMS (Polska Macierz Szkolna) w Buenos Aires
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
1425
Argentyna
Maria Ciupalska
9588 Dagmara Miedzinska 2024-02-11
nauczyciel Dagmara Miedzińska
-
Wohlmutstr.3
Wieden
1020 Wien
Austria
Mag.Teresa Übelhör
9587 Regina Kałuski 2021-03-31
Starokrasnoszorskie Gimnazjum
-
Mickiewicza 35
Stara Krasnoszora
59023
Ukraina
Regina Kałuski
9586 Marta Wesolowski 2022-02-07
Kids Academy Lindenhurst
-
255 S.14Th St. Lindenhurst, NY 11757
Lindenhurst
11757
Stany Zjednoczone
Marta Wesolowski
9585 Teresa Sawiel 2021-03-30
Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach
-
-
Mokyklos 2
Butrymańce
LT17157
Litwa
Teresa Sawiel
9584 Halina Świerkosz-Iwanowska 2024-02-25
Szkoła Podstawowa Keplerplatz
-
-
Keplerplatz 7
Wiedeń
1100 Wiedeń
Austria
Sabina Martins
9583 Inna Szostak 2024-02-05
Szkoła Sobotnia Języka Polskiego w Ostrogu
-
-
Kardaszewicza 1
Ostróg
35800
Ukraina
Inna Szostak
9582 Marta Szkiladz 2024-05-11
Konik Polski Szkoła Polonijna w Weronie
-
-
Via. Carlo Alberto 26
Werona
37136
Włochy
Marta Szkiladz
9581 Jolanta Rakowska-Mullard 2022-05-19
Polska Szkola Sobotnia im. Mike'a Oborskiego
-
Leswell Street
Kidderminster
DY10 1RP
Wielka Brytania
Jolanta Rakowska Mullard
9580 Małgorzata Szczerek 2024-01-04
nauczyciel Małgorzata Szczerek
-
Resselstrasse 8
Linz
4030
Austria
9579 Tomasz Świątek 2022-11-12
Szkoła Języka Polskiego przy PMK w Lipsku
-
-
Engelsdorfer Str. 298
Leipzig
04319
Niemcy
Ks. Marcin Maślak
9577 Lucyna Kopiczynski 2023-09-14
Polska Macierz Szkolna w RFN - Wuppertal 2
-
-
Bernhard Letterhausstr. 11
Wuppertal
42275
Niemcy
Lucyna Kopiczynski
9576 Joanna Drozdek 2024-01-30
Polska Szkoła w Llanelli "Małe Orły"
-
Felinfoel Recource Centre, Off Ynyswen Road
Llanelli
SA14 8BE
Wielka Brytania
Joanna Drozdek
9575 Ewa Mizejewska 2021-03-19
grupa certyfikatowa Polska Macierz Szkolna w Niemczech
-
-
Eupener str. 141
Mönchengladbach
41066
Niemcy
Ewa Miżejewska
9574 Iwona Czerniawska 2024-02-01
Liceum im. Adama Mickiewicza w Wilnie
-
Kruopų 11
Wilno
LT - 01140
Litwa
Iwona Czerniawska
9572 Joanna Koszyk 2024-03-11
Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy PMK w Karlsruhe
-
-
Südendstr. 39
Karlsruhe
76137
Niemcy
p.o. Beata Wasiak
9570 Klaudia Karaszewska 2024-06-27
Polska Macierz Szkolna w Duisburg Niederrhein
-
-
In den Bremmen 78
Duisburg Niederrhein
47179 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska
9569 Klaudia Karaszewska 2024-06-27
Polska Macierz Szkolna w Duisburg
-
-
Mittelstr.6
Duisburg
46169 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska