Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9589 Krzysztof Domanski 2024-02-05
PMS (Polska Macierz Szkolna) w Buenos Aires
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
1425
Argentyna
Maria Ciupalska
9588 Dagmara Miedzinska 2024-02-11
nauczyciel Dagmara Miedzińska
-
Wohlmutstr.3
Wieden
1020 Wien
Austria
Mag.Teresa Übelhör
9587 Regina Kałuski 2021-03-31
Starokrasnoszorskie Gimnazjum
-
Mickiewicza 35
Stara Krasnoszora
59023
Ukraina
Regina Kałuski
9586 Marta Wesolowski 2022-02-07
Kids Academy Lindenhurst
-
255 S.14Th St. Lindenhurst, NY 11757
Lindenhurst
11757
Stany Zjednoczone
Marta Wesolowski
9585 Teresa Sawiel 2021-03-30
Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach
-
-
Mokyklos 2
Butrymańce
LT17157
Litwa
Teresa Sawiel
9584 Halina Świerkosz-Iwanowska 2024-02-25
Szkoła Podstawowa Keplerplatz
-
-
Keplerplatz 7
Wiedeń
1100 Wiedeń
Austria
Sabina Martins
9583 Inna Szostak 2024-02-05
Szkoła Sobotnia Języka Polskiego w Ostrogu
-
-
Kardaszewicza 1
Ostróg
35800
Ukraina
Inna Szostak
9582 Marta Szkiladz 2023-01-23
Konik Polski Szkoła Polonijna w Weronie
-
-
Via. Carlo Alberto 26
Werona
37136
Włochy
Marta Szkiladz
9581 Jolanta Rakowska-Mullard 2022-05-19
Polska Szkola Sobotnia im. Mike'a Oborskiego
-
Leswell Street
Kidderminster
DY10 1RP
Wielka Brytania
Jolanta Rakowska Mullard
9580 Małgorzata Szczerek 2024-01-04
nauczyciel Małgorzata Szczerek
-
Resselstrasse 8
Linz
4030
Austria
9579 Tomasz Świątek 2022-11-12
Szkoła Języka Polskiego przy PMK w Lipsku
-
-
Engelsdorfer Str. 298
Leipzig
04319
Niemcy
Ks. Marcin Maślak
9577 Lucyna Kopiczynski 2023-09-14
Polska Macierz Szkolna w RFN - Wuppertal 2
-
-
Bernhard Letterhausstr. 11
Wuppertal
42275
Niemcy
Lucyna Kopiczynski
9576 Joanna Drozdek 2024-01-30
Polska Szkoła w Llanelli "Małe Orły"
-
Felinfoel Recource Centre, Off Ynyswen Road
Llanelli
SA14 8BE
Wielka Brytania
Joanna Drozdek
9575 Ewa Mizejewska 2021-03-19
grupa certyfikatowa Polska Macierz Szkolna w Niemczech
-
-
Eupener str. 141
Mönchengladbach
41066
Niemcy
Ewa Miżejewska
9574 Iwona Czerniawska 2024-02-01
Liceum im. Adama Mickiewicza w Wilnie
-
Kruopų 11
Wilno
LT - 01140
Litwa
Iwona Czerniawska
9572 Joanna Koszyk 2023-09-22
Szkoła Polska im. Jana Pawła II przy PMK w Karlsruhe
-
-
Südendstr. 39
Karlsruhe
76137
Niemcy
p.o. Beata Wasiak
9570 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Duisburg Niederrhein
-
In den Bremmen 78
Duisburg Niederrhein
47179 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska
9569 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Duisburg
-
Mittelstr.6
Duisburg
46169 Duisburg
Niemcy
Klaudia, Karaszewska
9568 Klaudia Karaszewska 2021-03-18
Polska Macierz Szkolna w Neukirchen Vluyn
-
Vluyner Nordring 60-62
Neukirchen Vluyn
47506 Neukirchen Vluyn
Niemcy
Monika, Słowik
9567 Ewa Zielińska 2023-01-29
Szkoła Języka Polskiego i Kultury Polskiej przy PMK Offenbach
-
Berliner Str. 274
Offenbach
63067
Niemcy
Ewa Zielińska
9566 Hanna Gauza 2021-03-19
Polska Szkoła Języka Polskiego przy PMK Neumünster-Itzehoe
-
-
Besselerstrasse 4
Elmshorn
255335 Elmshorn
Niemcy
ks. proboszcz Adam Prorok
9565 Ewa Klintell 2021-03-18
Szkoła podstawowa w Partille
-
Björndammenstorg 1
Partille
433 44
Szwecja
Erik Martinsson
9555 Magdalena Radziszewicz 2023-12-15
Szkoła Języka Polskiego przy Polskiej Misji Katolickiej w Siegen
-
Weidenauer Str. 24
Siegen
57078
Niemcy
Adam Koziorowski
9554 Halina Sokalska 2021-03-16
Sobotnio-niedzielna szkoła oddział SKP im. Ewy Felinskiej w Beresteczku
-
-
Kozacka, 10
Beresteczko
45765
Ukraina
Halina Sokalska
9553 Henryk Koszalka 2024-02-12
Szkoła Sobotnia przy PMK w Hamburgu
-
-
Grosse Freiheit 41
Hamburg
22767
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9552 ks. Walentyn Matuszewski 2021-03-15
Szkoła sobotnio-niedzielna przy parafii św. Klemensa w Odessie
-
ul. Balkowska 2O9
Odessa
65005
Ukraina
Ks. Walentyn Matuszewski
9551 Katarzyna Jakuczek 2024-02-11
Polska Szkoła w Hasselt „Polak Mały”
-
Kempische Steenweg 400
Hasselt
3500
Belgia
Katarzyna Jakuczek
9549 Karolina Lewczak 2023-11-22
Polska Szkoła Sobotnio-Niedzielna im. ks. prof. J. Tischnera w Użgorodzie
-
-
Nabrzeże Kijowskie 16
Użgorod
88018
Ukraina
Karolina Lewczak
9548 Halina Koblenzer 2024-02-14
Szkoła Języka i Kultury i Kultury Polskiej im. Jana Pawła II we Frankfurcie nad Menem
-
-
Af dem Mühleberg 14
Frankfurt nad Menem
60599
Niemcy
Halina Koblenzer
9547 Olga Rusnak 2021-03-12
Szkółka Sobotnio-niedzielna Towarzystwa Kultury Polskiej im. Adama Mickiewicza w Pance
-
-
Główna 54
Panka
59006
Ukraina
Olga Rusnak
9544 Ana Lotoczka 2021-03-11
Szkoła Języka Polskiego "Uśmiech" w Turmontach
-
-
Tilžės g. 1
Turmonty
LT-32203
Litwa
Ana Lotoczka
9543 Regina Kałuski 2021-03-15
Starokrasnoszorskie Towarzystwo Kultury Polskiej im. Jana Pawła II - polska szkoła niedzielna
-
-
Mickiewicza 38 a
Stara Krasnoszora
59023
Ukraina
Regina Kałuski
9542 ks. Marek Kędzierski 2021-03-12
Szkoła Języka i Kultury Polskiej przy Polskiej Misji Katolickiej w Berlinie
-
-
Lilienthalstr. 5
Berlin
10965
Niemcy
Ks. Marek Kędzierski SDB
9541 Maria Galas 2023-02-05
Polska sobotnia szkoła przy Drohobyckim Polskim Kulturalno-Oświatowym Stowarzyszeniu "Odrodzenie"
-
-
Szewczenki 24
Drohobycz
82100
Ukraina
Maria Galas
9539 Jerzy German 2021-03-10
Szkoła sobotnio-niedzielna im. M. Konopnickiej przy Towarzystwie Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej Oddział w Sokalu
-
-
Nabereżna 5
Sokal
80001
Ukraina
Jerzy German
9538 Jan Przewoźnik 2021-03-10
Szkoła Języka I Kultury Polskiej przy PMK Landshut
-
-
Niedermayerstraße 25a
Landshut
84028
Niemcy
O. Jan Przewoźnik C.Ss.R.
9536 Dorota Sowiński. 2023-11-20
Polskie Towarzystwo Szkolne "Oświata" w Berlinie
-
Lichtenrader Str. 42
Berlin
12049
Niemcy
Jakub Nowak
9534 Piotr Polanski 2021-03-10
Polska Sobotnia szkoła przy Stowarzyszeniu Polaków Białocerkiewszczyzny
-
-
Bul.Oleksandrijski 17
Biała Cerkiew
09117
Ukraina
Piotr Polański
9533 Joanna Garnczarek 2023-09-28
Szkoła Polska im. Konstantego Gaszyńskiego przy Stowarzyszeniu Polonica
-
Maison des Associations Le Ligourés Place Romée de Villeneuve
Aix en Provence
13090
Francja
Marta Foltzer - Joanna Garnczarek
9532 Ludmiła Wolska 2021-03-09
Szkoła sobotnio-niedzielna przy Polskiej Społecznej Organizacji im. Adama Mickiewicza w Nowogrodzie Wołyńskim
-
Czeluskinciw 1
Nowogród Wołyński
11700
Ukraina
Ludmiła Wolska
9531 Joanna Jansen 2021-03-09
Przedszkole Polskie w Luksemburgu - Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły Polskiej w Luksemburgu APEEPL asbl
-
-
20, rue de Vianden
Luksemburg
L-2680 Luxembourg
Luksemburg
Joanna Jansen
9530 Dorota Magdalena Stromidlo 2024-02-14
Sobotnia szkoła i przedszkole polonijne przy Stowarzyszeniu APS KLARIS w Udine
-
via Comelico 17/1
Udine
33100
Włochy
Dorota Magdalena Stromidło
9529 Maja Mielcarska 2022-12-15
Szkoła Języka i Kultury Polskiej ANDERS w Ankonie
-
Via San Martino 21/C
Ankona
60122
Włochy
J. Maja Mielcarska, Katarzyna Stroińska
9528 Renata Baginska 2024-01-21
Sobotnia Szkoła Polska im. Mikołaja Reja w Segovii
-
crta. Villacastin 11b , 2 pta 10
Segovia
40006
Hiszpania
Renata Bagińska
9527 Halina Antropik 2023-01-24
Żłobek-przedszkole "Płomyczek" w Ejszyszkach
-
ul. Dębowa 1
Ejszyszki
LT17174
Litwa
Halina Antropik
9526 Lucyna Pietrowski 2024-01-17
Szkoła Języka Polskiego w Schweinfurcie
-
-
Schultesstraße 21 im Hinterhof
Schweinfurt
97421
Niemcy
Lucyna Pietrowski
9524 Alicja Orlicka 2023-02-21
Polska Szkoła im. Jana Pawła II w Feltham
-
53-55 High street
Feltham
TW134AB
Wielka Brytania
Alicja Orlicka
9521 Lucyna Pietrowski 2024-01-17
Szkoła Języka Polskiego w Würzburgu
-
-
Virchowstr. 20
Würzburg
97072
Niemcy
Lucyna Pietrowski
9519 Kamila Dziemiańczuk 2024-02-29
Stowarzyszenie Polpan-Szkoła Języka Polskiego w Papanduwie
-
-
Centro de Catequese, rua Nereu Ramos 2910 , Papanduva SC
Papanduva
89370-000
Brazylia
Alois Mikalovicz
9518 Zofia Rogowska 2023-11-06
Gródeckie Liceum nr 3 Gródeckiej Rady Miejskiej obwodu chmielnickiego
-
-
Kijowska 13a
Gródek
32000
Ukraina
Zofia Rogowska