Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9662 Joanna Marcinkowska 2024-02-13
SZKOŁA POLSKA Kaczka Dziwaczka
-
110 rue de Reiningue
WITTELSHEIM
68310
Francja
JOANNA MARCINKOWSKA
9661 Małgorzata Godek 2023-09-15
Szkoła Polska im. św. Jana Pawła II w Calgary
-
-
St. Anne Academic Centre 1010 21 Ave SE
Calgary
T2G 1N2
Kanada
Bożena Błachut
9660 Maria Michalina Wiśniewska 2022-12-06
Polska Szkoła Sobotnia w Bangor
-
10-12 High Street, Bangor, Northern Ireland
Bangor
BT20 5AY
Wielka Brytania
Maria Michalina Wisniewska
9659 Maria Tracz 2021-07-01
Przedszkole Perełka w Łanowicach
-
-
Centralna,5
Łanowice
81 452
Ukraina
Ludmiła Hedz
9657 Irena Kopacz 2021-06-29
Sobotnio-niedzielna szkoła języka polskiego im. Jana Pawła II w Bykówce
-
-
Soborna 6
Bykówka
13012
Ukraina
Irena Kopacz
9651 Katarzyna Jurzak-Cebula 2024-02-16
Szkoła Języka Polskiego - Paralimni
-
Agelou Sikelianou 2
Paralimni
5282
Cypr
Katarzyna Jurzak-Cebula
9650 2021-06-01
Świetlica "Ziarenko" w Nowogrodzie Wołyńskim
-
-
Sahajdacznego 108
Nowogród Wołyński
11700
Ukraina
s. Teresa ( Halina Wysznowska)
9649 Elżbieta Berkowicz 2023-07-05
Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej - Curie w Chicago
-
P.O.BOX 662
Chicago
Park Ridge Il. 60068
Stany Zjednoczone
Elżbieta Berkowicz
9648 Kinga Koscielniak 2023-09-12
Polska Szkoła im. ks. Stanisława Cholewińskiego w Chicago
-
5201 S McVicker Ave
Chicago
60638
Stany Zjednoczone
Kinga Koscielniak
9647 Emil Legowicz 2021-05-26
Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej we Lwowie
-
-
Rynek 17
Lwów
79006
Ukraina
Emil Legowicz
9646 Walentyna Jusupowa 2024-03-04
Punkt nauczania języka polskiego w prywatnym przedszkolu „Weselka” prowadzony przez Sudencki Klub Polski
-
-
Kijowska 55
Żytomierz
10001
Ukraina
Walentyna Jusupowa
9644 Helena Zawierucha 2021-05-18
Przedszkole Zółkieweczka
-
-
Plac Wiczewa 2
Żółkiew
80-300
Ukraina
9643 Serhii Haiduk 2021-05-17
Kryłowska Sobotnio-Niedzielna Szkoła im. Zygmunta III Wazy na Świtłowodszczyźnie
-
Czyhyryńska 4
Świtłowodsk
27502
Ukraina
Maryna Pawluk
9639 Wiktoria Grzegorzewska 2023-08-02
Przedszkole nr 23 "Łełeka" w Kamieńcu Podolskim
-
-
Jarosława Mudrogo 121
Kamieniec-Podolski
323-02
Ukraina
Ludmiła Werszegruk
9638 2021-05-11
Świetlica Małe Serduszka Lwów
-
Barwińskich 15
Lwów
79008
Ukraina
Irena Francuz
9637 2021-05-07
Katolickie Centrum Formacyjne w Odessie
-
Dolgaja 120
Odessa
65038
Ukraina
Władysław Łukasiewicz
9636 2021-05-07
Polskie Kulturalno-Oświatowe Towarzystwo ZGODA w Borysławiu
-
Szkolna 19
Borysław
82300
Ukraina
Eleonora Popowicz
9635 Małgorzata Żarnowska 2023-10-25
Polska Szkoła w Clonmel
-
-
Peter & Pauls Primary School, Kickham St, Clonmel, Co.Tipperary
Clonmel
E91NF43
Irlandia
Małgorzata Żarnowska
9634 Maria Krych 2021-05-06
Sobotnio-Niedzielna Szkoła przy Towarzystwie Kultury Polskiej im. ks. B. Mireckiego w Podwołoczyskach
-
-
Tarnopolska 9
Podwołoczyska
47801
Ukraina
Maria Krych
9633 Justyna Dobrowolska 2024-01-24
Polska Szkoła Sobotnia w Hawick
-
Saturday Polish S Hawick High School Buccleuch Road
Hawick
TD9 0EG
Wielka Brytania
Justyna Dobrowolska
9632 Switłana Zinczuk 2021-05-04
Szkoła przy Zjednoczeniu Nauczycieli Polskich im. G. Zapolskiej w Łucku
-
-
Prospekt Woli 25
Łuck
43025
Ukraina
Switłana Zinczuk
9631 Irena Letawina 2021-05-04
Punkt nauczania języka polskiego im. J Korczaka przy Chmielnickim miejskim ośrodku Związku Polaków Ukrainy
-
-
Kamieniecka 60/2
Chmielnicki
29000
Ukraina
Irena Letawina
9629 2021-04-30
Punkt nauczania języka polskiego przy Parafii Św. Stanisława w Romanowie
-
Putilina 11
Romanów
13001
Ukraina
ks. Ryszard Dziuba
9628 Weronika Apriłaszwili 2023-02-24
Kurs języka polskiego przy Parafii św. Antoniego z Padwy we Lwowie
-
-
Łyczakowska 49 a
Lwów
79010
Ukraina
Weronika Apriłaszwili
9627 Larysa Wermińska 2021-04-30
Sobotnia Szkoła Nauczania Języka Polskiego, Historii i Kultury w Berdyczowie
-
Winnicka 53
Berdyczów
13302
Ukraina
Larysa Wermińska
9626 ks Jarosław Olszewski 2021-04-27
Szkoła polska przy parafii Bożego Miłosierdzia w Żytomierzu
-
Jana Pawła II, 3 b
Żytomierz
10006
Ukraina
ks. Jarosław Olszewski
9625 Tatiana Masłowa 2023-11-14
Filia sobotnio-niedzielnej szkoły im. Grocholskich
-
-
Kozacka 1
Iwanopól
22-321
Ukraina
Tatiana Masłowa
9624 Wiktoria Radica 2023-07-06
OS Kulturalno-Oświatowe Centrum im. Tadeusza Czackiego w Zdołbunowie
-
-
Lesi Ukrainki 9/113
Zdołbunów
35704
Ukraina
Aleksander Radica
9623 Włodzimierz Pedycz 2021-04-27
Szkoła Sobotnio-Niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. M.K. Ogińskiego w Lubomlu na Wołyniu
-
-
Szkolna 3
Luboml
44300
Ukraina
Włodzimierz Pedycz
9622 Irena Hałamaj 2021-04-27
Świetlica dla dzieci przy Fundacji "Dajmy Nadzieję"
-
Teatralna 7/1a
Lwów
79008
Ukraina
s. Lidia Ziembowicz
9621 Halina Pomazan 2021-04-22
Szkoła Popołudniowa Języka i Kultury Polskiej przy Związku Polaków Ojczyzna m. Krzywy Róg
-
-
ulica Wadyma Gurowa 38
Krzywy Róg
50-000
Ukraina
Halina Pomazan
9620 Irena Bechta 2023-05-05
Szkoła polskiej mniejszości narodowej w mieście Sądowa Wisznia
-
Honczara 1
Sądowa Wisznia
81-340
Ukraina
Irena Bechta
9619 Krzysztof Panasowiec 2024-03-11
Sobotnio-Niedzielna Szkoła przy Parafii Narodzenia NMP w Dolinie
-
A. Mickiewicza 7
Dolina
77503
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9618 Krzysztof Panasowiec 2024-03-11
Sobotnio-Niedzielna Szkoła Języka Polskiego przy Parafii Wniebowzięcia NMP w Bolechowie
-
Szkolna 1
Bolechów
77202
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9617 Ludmiła Fedorczuk 2021-04-22
Towarzystwo Kultury Polskiej Zakarpacia im. Gniewy Wołosiewicz
-
-
Gojdy 8
Użhorod
88000
Ukraina
9616 Helena Szymańska 2021-04-22
Polska szkoła sobotnia przy Domu Polskim w Kijowie
-
Saksahańskiego 99, d. 4
Kijów
01032
Ukraina
Maria Siwko
9615 ks. Jan Nikiel 2021-04-22
Szkółka sobotnio -niedzielna przy Parafii Bazyliki Metropolitalnej p.w. Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny we Lwowie
-
pl. Katedralny 1
Lwów
79008
Ukraina
ks. Jan Nikiel
9614 Anatol Siciński 2021-04-22
Szkółka języka polskiego im. Stanisława Szulmińskiego w Kijowie
-
Lokhvytska 46
Kijów
02-147
Ukraina
Anatol Siciński
9613 Arsen Milewski 2021-04-22
Szkoła Sobotnia w Borodziance
-
Parkowa, 1A
Borodzianka
07-800
Ukraina
Arsen Milewski
9612 Julia Bożkewycz 2021-04-22
Sobotnia szkoła przy polskim charytatywnym stowarzyszeniu "Polonia"
-
-
Nezależnosti 4
Izjasław
30300
Ukraina
Pańkowski Walentyn
9611 Wita Karpińska 2021-08-19
Staroczudnowskohutianski instytucja ogólnego szkolnictwa średniego
-
Centralna, 25
Starocudnowska Huta
13015
Ukraina
Walentyna Hnatiuk
9610 Wita Karpińska 2021-08-19
Podstawowa instytucja ogólnokształcącej szkoły śriednij "Romanowskie gimnazjum" romanowskiej rady wiejskiej obwodu Żytomierskiego
-
S. Lialewicza, 5
Romanów
13001
Ukraina
Aleksander Vojtuik
9608 Tatiana Vitoszko 2021-04-09
Kompleks edukacyjny im. Tomasza Oskara Sosnowskiego
-
ul. Pamposzczuka nr.45
wieś Nowomalin, obwodu Rówieńskiego
35843
Ukraina
Nadija Maziarczuk
9607 Daniel Smela 2022-02-11
Szkola Polska im. Sw Jana Pawla II w Regina
-
2275 Atkinson St
Regina
S4N 3X2
Kanada
Daniel Smela
9606 Marzanna Danek-Hnelozub 2024-01-04
Marzanna Danek-Hnelozub. Nauczyciel języka polskiego.
-
Muehlgasse 2A
Lanzendorf
A-2326
Austria
9605 Katarzyna Bialobrzeska 2024-02-15
Polska Szkoła Reydarfjordur
-
Heiðarvegur 14a
Reydarfjordur
730 Reyðarfjörður
Islandia
Joanna Styczeń
9604 Natalia Chudy 2024-02-15
nauczyciel Natalia Chudy
-
-
Donaufelder Straße 77 / Kleistgasse 12
Wiedeń
1210 / 1030 Wien
Austria
9602 Magdalena Bryła-Samuel 2023-03-10
Polska Szkoła w Thurles
-
-
Presentation Secondary School, 2-8 Mitchel Street
Thurles
E41DF34
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9601 Magdalena Bryła-Samuel 2023-03-10
Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorey
-
-
Gaelscoil Moshíológ, An Chraobhach
Gorey
Y25 VP62
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9600 Jolanta Saczek 2024-02-23
nauczyciel-Jolanta Saczek
-
-
Schopenhauerstr. 49
Wien
1180
Austria