Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9632 Switłana Zinczuk 2021-05-04
Szkoła przy Zjednoczeniu Nauczycieli Polskich im. G. Zapolskiej w Łucku
-
-
Prospekt Woli 25
Łuck
43025
Ukraina
Switłana Zinczuk
9631 Irena Letawina 2021-05-04
Punkt nauczania języka polskiego im. J Korczaka przy Chmielnickim miejskim ośrodku Związku Polaków Ukrainy
-
-
Kamieniecka 60/2
Chmielnicki
29000
Ukraina
Irena Letawina
9629 ks. Ryszard Dziuba 2021-04-30
Punkt nauczania języka polskiego przy Parafii Św. Stanisława w Romanowie
-
Putilina 11
Romanów
13001
Ukraina
ks. Ryszard Dziuba
9628 Weronika Apriłaszwili 2021-04-30
Kurs języka polskiego przy Parafii św. Antoniego z Padwy we Lwowie
-
Łyczakowska 49 a
Lwów
79010
Ukraina
Weronika Apriłaszwili
9627 Larysa Wermińska 2021-04-30
Sobotnia Szkoła Nauczania Języka Polskiego, Historii i Kultury w Berdyczowie
-
Winnicka 53
Berdyczów
13302
Ukraina
Larysa Wermińska
9626 ks Jarosław Olszewski 2021-04-27
Szkoła polska przy parafii Bożego Miłosierdzia w Żytomierzu
-
Jana Pawła II, 3 b
Żytomierz
10006
Ukraina
ks. Jarosław Olszewski
9625 Tatiana Masłowa 2021-08-19
Filia sobotnio-niedzielnej szkoły im. Grocholskich w Uładówce
-
-
Kozacka 1
Uładówka
22-321
Ukraina
Tatiana Masłowa
9624 Wiktoria Radica 2021-04-27
OS Kulturalno-Oświatowe Centrum im. Tadeusza Czackiego w Zdołbunowie
-
-
Lesi Ukrainki 9/113
Zdołbunów
35704
Ukraina
Aleksander Radica
9623 Włodzimierz Pedycz 2021-04-27
Szkoła Sobotnio-Niedzielna przy Stowarzyszeniu Kultury Polskiej im. M.K. Ogińskiego w Lubomlu na Wołyniu
-
-
Szkolna 3
Luboml
44300
Ukraina
Włodzimierz Pedycz
9622 Irena Hałamaj 2021-04-27
Świetlica dla dzieci przy Fundacji "Dajmy Nadzieję"
-
Teatralna 7/1a
Lwów
79008
Ukraina
s. Lidia Ziembowicz
9621 Halina Pomazan 2021-04-22
Szkoła Popołudniowa Języka i Kultury Polskiej przy Związku Polaków Ojczyzna m. Krzywy Róg
-
-
ulica Wadyma Gurowa 38
Krzywy Róg
50-000
Ukraina
Halina Pomazan
9620 Irena Bechta 2021-04-25
Polska Sobotnia Szkoła w Sądowej Wiszni
-
Gonczara 1
Sądowa Wisznia
81-340
Ukraina
Irena Bechta
9619 Krzysztof Panasowiec 2021-04-27
Sobotnio-Niedzielna Szkoła przy Parafii Narodzenia NMP w Dolinie
-
-
A. Mickiewicza 7
Dolina
77503
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9618 Krzysztof Panasowiec 2021-04-27
Sobotnio-Niedzielna Szkoła Języka Polskiego przy Parafii Wniebowzięcia NMP w Bolechowie
-
Szkolna 1
Bolechów
77202
Ukraina
Krzysztof Panasowiec
9617 Ludmiła Fedorczuk 2021-04-22
Towarzystwo Kultury Polskiej Zakarpacia im. Gniewy Wołosiewicz
-
-
Gojdy 8
Użhorod
88000
Ukraina
9616 Helena Szymańska 2021-04-22
Polska szkoła sobotnia przy Domu Polskim w Kijowie
-
Saksahańskiego 99, d. 4
Kijów
01032
Ukraina
Maria Siwko
9615 ks. Jan Nikiel 2021-04-22
Szkółka sobotnio -niedzielna przy Parafii Bazyliki Metropolitalnej p.w. Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny we Lwowie
-
pl. Katedralny 1
Lwów
79008
Ukraina
ks. Jan Nikiel
9614 Anatol Siciński 2021-04-22
Szkółka języka polskiego im. Stanisława Szulmińskiego w Kijowie
-
Lokhvytska 46
Kijów
02-147
Ukraina
Anatol Siciński
9613 Arsen Milewski 2021-04-22
Szkoła Sobotnia w Borodziance
-
Parkowa, 1A
Borodzianka
07-800
Ukraina
Arsen Milewski
9612 Julia Bożkewycz 2021-04-22
Sobotnia szkoła przy polskim charytatywnym stowarzyszeniu "Polonia"
-
-
Nezależnosti 4
Izjasław
30300
Ukraina
Pańkowski Walentyn
9611 Wita Karpińska 2021-08-19
Staroczudnowskohutianski instytucja ogólnego szkolnictwa średniego
-
Centralna, 25
Starocudnowska Huta
13015
Ukraina
Walentyna Hnatiuk
9610 Wita Karpińska 2021-08-19
Podstawowa instytucja ogólnokształcącej szkoły śriednij "Romanowskie gimnazjum" romanowskiej rady wiejskiej obwodu Żytomierskiego
-
S. Lialewicza, 5
Romanów
13001
Ukraina
Aleksander Vojtuik
9608 Tatiana Vitoszko 2021-04-09
Kompleks edukacyjny im. Tomasza Oskara Sosnowskiego
-
ul. Pamposzczuka nr.45
wieś Nowomalin, obwodu Rówieńskiego
35843
Ukraina
Nadija Maziarczuk
9607 Daniel Smela 2022-02-11
Szkola Polska im. Sw Jana Pawla II w Regina
-
2275 Atkinson St
Regina
S4N 3X2
Kanada
Daniel Smela
9606 Marzanna Danek-Hnelozub 2022-10-13
Marzanna Danek-Hnelozub. Nauczyciel języka polskiego.
-
Muehlgasse 2A
Lanzendorf
A-2326
Austria
9605 Paulina Bąk 2021-04-09
Polska Szkoła Reydarfjordur
-
Heiðarvegur 14a
Reydarfjordur
730 Reyðarfjörður
Islandia
Joanna Styczeń
9604 Natalia Chudy 2021-04-08
nauczyciel Natalia Chudy
-
Wichtelgasse 67
Wiedeń
1170 Wien
Austria
9602 Magdalena Bryła-Samuel 2021-04-08
Polska Szkoła w Thurles
-
Presentation Secondary School, 2-8 Mitchel Street
Thurles
E41DF34
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9601 Magdalena Bryła-Samuel 2021-04-08
Polska Szkoła im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorey
-
Gaelscoil Moshíológ, An Chraobhach
Gorey
Y25 VP62
Irlandia
Magdalena Bryła-Samuel
9600 Jolanta Saczek 2022-05-24
nauczyciel-Jolanta Saczek
-
Schopenhauerstr. 49
Wien
1180
Austria
9599 Barbara Gorska 2021-04-06
Szkola jezyka polskiego w Egilsstadir
-
Artuni 2
Egilsstadir
700
Islandia
Barbara Gorska
9598 Katarzyna Rudenko 2021-04-06
Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie im.H.Sienkiewicza w Malinie
-
-
ul. Iwana Krywenczuka, 6
Malin
11601
Ukraina
Katarzyna Rudenko
9597 Maria Łysiuk 2021-04-05
Polskie Centrum Kuluralno - Oświatowe przy Gimnazjum Nr 3
-
-
ul. Hołowna, 131
Czerniowce
5802
Ukraina
Oksana Popadiuk/Maryna Łysiuk
9596 Agnieszka Szadzinska 2021-04-05
Portland Community College
-
12000 SW 49th Ave, Portland OR
Portland, Oregon
97219
Stany Zjednoczone
President Mark Mitsui
9595 Andriana Matrosowa 2021-04-04
Szkoła sobotnia przy Kostopolskiej Miejskiej Społecznej Organizacji "Towarzystwo Kultury Polskiej"
-
Riwneńska, 80
Kostopol
35000
Ukraina
Tetiana Ostapenko
9594 Agnieszka Syslo 2022-03-28
MOWA Stowarzyszenie Przyjaciół Języka Polskiego
-
-
Technikerstrasse 58/90
Innsbruck
6020 Innsbruck
Austria
9593 Aneta Budzinski 2022-02-22
Polska Szkoła M. Skłodowskiej-Curie, Inc. w Tarpon Springs
-
715 East Orange Street
Tarpon Springs
FL 34689
Stany Zjednoczone
Aneta Budzinski
9592 Karolina Czornik 2022-02-09
Polskie Centrum Edukacji i Kultury w Warrington
-
Clough Aveneu
Warrington
WA2 9PH
Wielka Brytania
Karolina Czornik
9591 Edward Jedziński 2021-04-01
Szkółka języka polskiego w Nowych Święcianach
-
-
Švenčionių gatvė 48
Nowe Święciany
LT-18212
Litwa
Edward Jedziński
9590 Dawid Trawczynski 2022-02-22
Polskie Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Orlando
-
1607 Crown Hill Blvd.
Orlando
32828
Stany Zjednoczone
Dawid Trawczynski
9589 Krzysztof Domanski 2021-04-05
PMS (Polska Macierz Szkolna) w Buenos Aires
-
Jorge Luis Borges 2076
Buenos Aires
1425
Argentyna
9588 Dagmara Miedzinska 2021-04-02
nauczyciel Dagmara Miedzińska
-
3
Wieden
1020 Wien
Austria
9587 Regina Kałuski 2021-03-31
Starokrasnoszorskie Gimnazjum
-
Mickiewicza 35
Stara Krasnoszora
59023
Ukraina
Regina Kałuski
9586 Marta Wesolowski 2022-02-07
Kids Academy Lindenhurst
-
255 S.14Th St. Lindenhurst, NY 11757
Lindenhurst
11757
Stany Zjednoczone
Marta Wesolowski
9585 Teresa Sawiel 2021-03-30
Gimnazjum im. Anny Krepsztul w Butrymańcach
-
-
Mokyklos 2
Butrymańce
LT17157
Litwa
Teresa Sawiel
9584 Halina Świerkosz-Iwanowska 2022-02-19
nauczyciel Halina Świerkosz-Iwanowska
-
Keplerplatz 7
Wiedeń
1100 Wiedeń
Austria
9583 Inna Szostak 2022-02-13
Szkoła Sobotnia Języka Polskiego w Ostrogu
-
-
Kardaszewicza 1
Ostróg
35800
Ukraina
Inna Szostak
9582 Marta Szkiladz 2022-01-24
Konik Polski Szkoła Polonijna w Weronie
-
Via. Carlo Alberto 26
Werona
37136
Włochy
Marta Szkiladz
9581 Jolanta Rakowska-Mullard 2022-05-19
Polska Szkola Sobotnia im. Mike'a Oborskiego
-
Leswell Street
Kidderminster
DY10 1RP
Wielka Brytania
Jolanta Rakowska Mullard
9580 Małgorzata Szczerek 2022-02-08
nauczyciel Małgorzata Szczerek
-
Resselstrasse 8
Linz
4030
Austria