Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
7240 Paweł Porański 2023-09-21
Polska Szkoła w Glasgow im.gen. Stanisława Sosabowskiego
28 Carleston St, Flat 1/2
Glasgow
G21 1TA
Wielka Brytania
Beata Koryga
7239 Hanna Lica 2024-01-04
Polska Szkoła Im. Ireny Sendlerowej w Hull
-
WYKE sixth form College, Bricknell Ave, Hull
Kingston Upon Hull
HU5 4NT
Wielka Brytania
Joanna Radecka-Pieszczyńska
7236 Violetta Malon 2022-05-06
Polska Szkoła Sobotnia im. św. Jana Pawła II w Dundee
-
Shaftsbury Terrace
Dundee
DD2 1HJ
Wielka Brytania
Violetta Malon
7235 Anna Stus 2022-10-01
Polska Szkoła ,,Lokomotywa''
Amriswilerstr.66
Romanshorn TG
8590
Szwajcaria
Anna Stus
7231 Anna Lata 2023-10-20
Szkoła Polonijna im. Janusza Korczaka w Tokio
-
Sugekari Juku Center, 2-10-18 Aobadai, Meguro Ward, Tokyo
Tokio
153-0042
Japonia
Anna Lata
7229 Ewelina Kujawska 2021-02-25
Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Brzechwy w Taunton
The Mount
Taunton
TA1 3NR
Wielka Brytania
Ewelina Kujawska
7225 2017-05-29
Polska Szkoła Języka i Kultury Ojczystej
Cedar Road East
Northampton
NN3 2FJ
Wielka Brytania
Grażyna Herbut
7224 Elizabeth Kucek 2024-01-18
Polska Szkoła im. Jana Brzechwy
Po Box 2614
Tinley Park
60462
Stany Zjednoczone
Elizabeth Kucek
7223 Anna Gąsior 2024-01-16
Polska Szkoła Sobotnia w Worksop
Netherton Road
Worksop
S802SF
Wielka Brytania
Anna Gąsior
7221 2020-12-07
Polska Szkoła w Dundalk
Chapel Street
Dundalk
co.Louth
Irlandia
Sylwia Gołębiewska
7220 2018-06-26
Szkoła Języka Polskiego im. Jan Pawła II w Sao Paulo
Rua Alegrete 168
Sao Paulo
01254-010 São Paulo - SP, Brasil
Brazylia
1
7218 Bożena Majewska 2023-11-06
Sobotnia Szkoła Polskiej Mniejszości Narodowej w Złoczowie
Heroiw UPA 2
Złoczów
80700
Ukraina
Halina Stojanowska
7217 2019-03-18
Szkoła Średnia Nr 8 z polskim językiem nauczania
Pankowej 7a
Wołkowysk
231900
Białoruś
Halina Bułaj
7210 Julietta Wiśniewska 2023-10-11
Polska Szkoła Sobotnia im. Wisławy Szymborskiej w Banbury
c/o St. Joseph's Primary School, Fiennes Road
Banbury
OX16 0ET
Wielka Brytania
Julietta Wiśniewska
7209 Helena Nowak 2021-01-22
Punkt nauczania języka polskiego przy Polskim Kulturalno-Oświatowym Stowarzyszeniu "Rodzina" w Browarach
ul. Korolenki 25, lok. 16
Browary Kijowski obw.
07400
Ukraina
Helena Nowak
7208 Anna Katarzyna Smolińska 2023-12-27
Sobotnia Szkoła Kultury i Języka Polskiego im.Francesco Nullo
-
via Lago Patria 187
Lago Patria/Giugliano in Campania/Neapol
80014
Włochy
Anna Smolinska
7207 Hanna Jastrzębska 2024-02-05
Szkoła Języka i Kultury Polskiej w Wandzie
Av.San Martin 1409
Wanda
3376
Argentyna
Marta Alejandra Sawa
7206 Kamila Kowalska 2023-09-28
Polska Szkoła Sobotnia w Crawley
-
St Wilfrid's Catholic School, Old Horsham Road
Crawley
RH11 8PG
Wielka Brytania
Kamila Kowalska
7203 Agnieszka Wasilczuk 2022-02-21
Związek Polaków w Armenii "Polonia"
Ul. Tumanyana 28/20, m.51b
Erywań
0001
Armenia
Liana Harutyunyan Prezes Związku Polaków w Armenii "Polonia"
7201 Monika Pal 2023-08-30
Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Jersey
Oaklands Lane
Jersey
JE2 4JD
Wielka Brytania
Monika Pal
7198 Tomasz Juchno 2024-01-03
Klub Jezykowy ABC Banbridge
21 castellwellan rd
Banbridge
bt32 4ax
Wielka Brytania
Tomasz Juchno
7196 Joanna Fitzsimons 2023-10-24
Polska Szkoła Sobotnia w Navan
Mount Rivers, Kells Raod, Navan, Co. Meath
Navan
C15 N2Y5
Irlandia
Joanna Fitzsimons
7194 JULIA BOJKO 2021-09-27
Kulturalno-Oświatowe Centrum im.K.Makuszyńskiego placówka pozaszkolna polskiej mniejszości narodowej
Szewczenki 191
Stryj
82400
Ukraina
Julia Bojko
7191 Aleksander Polaczok 2021-11-29
Polska Szkoła Sobotnia w Kropywnyckim przy Stowarzyszeniu Polaków "Polonia" im. Karola Szymanowskiego
Architekta Pauczenki 50/46
Kropywnycki
25006
Ukraina
Aleksander Polaczok
7190 Malgorzata Kierzkowska 2020-06-25
Sobotnia Szkoła Polska im. Czesława Miłosza
Colegio Miguel Hernández C/ Luis de Madrona, 15
Alcalá de Henares
28805
Hiszpania
Malgorzata Kierzkowska
7188 Katarzyna Stepien 2023-09-04
Polska Szkoła Sobotnia w Bracknell
-
Holly Spring Junior School
Bracknell
RG12 2SW
Wielka Brytania
Katarzyna Stepien
7187 Julia Griaznowa 2023-01-02
Polska Szkoła Sobotnio-Niedzielna działająca przy Konfederacji Polaków Podola
ul.Soborna, 12
Winnica
21000
Ukraina
Włodzimierz Pawłowski
7186 Agnieszka Iżycka-Malinowska 2024-01-08
EDU IA SZKOŁA JĘZYKA POLSKIEGO ONLINE
19 BELL STREET
Wishaw
ML2 7NU
Wielka Brytania
Agnieszka Izycka-Malinowska
7183 LUDMIŁA MARTYNENKO 2023-01-22
Polska Szkoła Sobotnia przy OS "Centrum RJKP"
-
ul. Wasyla Poryka, 20
Winnica
21029
Ukraina
Ludmiła Martynenko
7178 Miroslawa Lewandowska 2024-03-04
Polska Akademia Wiedzy
-
North Richmond Str. Dublin1
Dublin1
Dublin1
Irlandia
Małgorzata Rosek
7176 Anżela Dubowska 2024-02-02
Przedszkole Polskie im. Jana Platera-Gajewskiego w Daugavpils
Vienibas 38 b
Daugavpils
LV-5401
Łotwa
Anżela Dubowska
7171 Wiktoria Koczurowska 2023-11-16
Polski Dom w Bielcach
-
Păcii 31
Bielce (Bălţi)
MD 3100
Mołdowa
Olesja Górska
7170 Agnieszka Jermołowicz 2023-10-09
Gimnazjum nr 5
-
ul. Żenibeka Tarchana 16
Astana
010000
Kazachstan
Dyrektor Inerbajewa Karlygasz Amantajewna / Prezes Helena Rogowska
7168 Anetta Buzuk 2024-02-08
Liceum "Petru Raresz"
-
str. Mihai Viteazu nr. 24
Suceava
720059
Rumunia
Daniela Dungeanu
7167 Wioletta Hass-Lipińska 2024-03-25
Polska Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina w Perth (Scotland) w North Inch Community Campus
-
Gowans Terrace
Perth (Scotland)
PH1 5BF
Wielka Brytania
Wioletta Hass-Lipińska
7166 Wiesław Pisarski 2021-11-17
Szkoła Polska przy Towarzystwie Kultury Polskiej
Niezależności 138
Kowel
45 000
Ukraina
Anatolij Herka
7165 Beata Karaś 2023-11-30
Szkoła języka polskiego przy Związku Kulturalno - Oświatowym Polaków w Gruzji "Polonia"
Sulhan Saba 7
Tbilisi
0105
Gruzja
prof. Maria Filina
7164 Eleonora Pawlak 2021-01-11
Polska Szkoła przy Domu Polskim w Styrczy
Kalinowskiego 16
Styrcza
49-01 Glodeni
Mołdowa
Wiktoria Koczurowska
7162 Anna Dobrzelewska 2021-10-30
Dom Kultury Polskiej w Czkałowie
Джамбула 42
Czkałowo
151043
Kazachstan
Anna Dobrzelewska
7152 Anetta Buzuk 2024-02-08
Szkoła Gimnazjalna Moara Nica
-
Universitatii
Moara Nica
727370
Rumunia
Constantin Gaube
7151 Krystyna Księżopolska 2023-11-28
Szkoła przy Stowarzyszeniu Polaków w Mikołajowie
-
ul. 8 Poprzeczna 9
Mikołajów
54001
Ukraina
Anna Magdenko
7148 Irena Jodła 2021-06-01
Średnia Szkoła Nr.9 w Brześciu
-
ul Naganowa 3
Brześć
224005
Białoruś
Bogatko Raisa
7147 Elżbieta Konik 2024-05-08
Szkoła Nr 4 miasta Tajynsza
-
Kommunisticzeskaja 55
Tajynsza
151000
Kazachstan
Walentyna Korniewa
7145 Arkadiusz Rusowicz 2024-01-23
Pierwsza Społeczna Szkoła Polska w Austrii
-
Galvanigasse 1-3, Schillgasse 31
Wiedeń
1210
Austria
Iwona Rusowicz
7142 Beata Dąbrowska 2023-04-19
Polska Szkoła Sobotnia w Belfaście im.Marii Skłodowskiej -Curie
Holy Rosary Primary School, Sunnyside Crescent
Belfast
BT7 3DB
Wielka Brytania
Beata Dąbrowska
7139 Monika Deptuś 2023-12-10
Polska Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina w Burnley
-
Eastern Avenue
Burnley
BB10 2AT
Wielka Brytania
Monika Deptus
7137 Marta Kwiatkowska 2023-12-01
Polska Sobotnia Szkoła w Rugby im.Ireny Sendlerowej
9 Barrie Way
Rugby
CV2 3PN
Wielka Brytania
Marta Kwiatkowska
7131 Justyna van Halteren-Bogucka 2023-11-27
Polska Szkoła w Tilburgu przy Fundacji Akademia Polonez
-
Bijenweide 18 (adres korespondencyjny)
Tilburg
4874 MA Etten-Leur (adres korespondencyjny)
Holandia
Justyna van Halteren-Bogucka
7129 Aleksandra Janowicz 2023-09-27
Polska Szkoła Uzupełniająca im. Jana Brzechwy w Hastings i St Leonards on Sea
-
St Matthews Church Centre, London Road, St Leonards on Sea
Hastings & St. Leonards-on-Sea
TN37 6PD
Wielka Brytania
Aleksandra Janowicz
7128 Ewa Koch 2023-11-01
Parafialna Szkoła Polska im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
3636 W. Wolfram Street
Chicago
60618
Stany Zjednoczone
Ewa Koch