Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
7414 Aleksandra Stanczak 2021-09-27
Polska Szkola Sobotnia im Janusza Korczaka
Killikomaine JHS Portadown, Upper Church Lane,
Portadown/Lurgan
BT63 5JE
Wielka Brytania
Aleksandra Stanczak
7412 Stanisław Kamiński 2020-12-19
Szkoła Średnia w Nowogreczanowce
Szkolna 1
Nowogreczanowka
151032
Kazachstan
Anna Bińkowska
7411 Stanisław Kamiński 2020-12-19
Szkoła Średnia w Zielonym Gaju
ул. Багинскаго 29
Zielony Gaj
151011
Kazachstan
Asyłzat Salimowa
7410 Stanisław Kamiński 2021-07-04
Szkoła Średnia w Jasnej Polanie
ул. Куйбышева,47
Jasna Polana
151045
Kazachstan
Witalij Czerwiński
7409 Olga Burova 2024-02-22
Państwowe Polskie Gimnazjum w Rezekne
-
Lubanas 49
Rezekne
LV - 4600
Łotwa
Olga Burova
7408 Magdalena Grześkiewicz 2023-09-27
Polska Szkoła IDEA Athlone
Scoil na gCeithre Máistrí, Brawney Road, Athlone, County Westmeath
Athlone
N37RP03
Irlandia
Magdalena Grześkiewicz
7407 Anna Cerazy 2021-02-12
Polska Klasa
Sportowa 14/11
Komrat
3805
Mołdowa
Ludmiła Wolewicz
7405 Stanisław Wojewódka 2021-11-19
Rejonowe Centrum Kultury Polskiej w Pierwomajce
-
Oktiabrska
Pierwomajka
020320
Kazachstan
Rusłana Śniegórska
7404 LIDIA AISSAT 2024-01-09
Polska Szkoła im. Jana Pawła II w Arcueil
52 avenue Laplace
Arcueil
94110
Francja
Lidia Aissat
7402 Ewa Hojna 2023-11-15
Szkoła Polska w Tarragonie
-
Avinguda dels Països Catalans, s/n
Tarragona
43007
Hiszpania
Ewa Hojna
7400 Walentyna Jusupowa 2024-03-04
Punkt nauczania przy obwodowej organizacji "Studencki Klub Polski"
-
ul. Czudniwska, 34B
Żytomierz
10-005
Ukraina
Walentyna Jusupowa
7399 Maria Zielińska 2024-02-08
Kulturalno-Oświatowe Centrum Polskiej Mniejszości Narodowej - Polska Sobotnia Szkoła przy Borysławskiej Szkole Ogólnokształcącej I-III st. nr 3
Szkolna 19
Borysław
82300
Ukraina
Maria Zielińska
7398 Marzanska Hanna 2023-11-15
Polska Szkoła Sobotnia w Coventry
Green Lane
Coventry
CV3 6BH
Wielka Brytania
Hanna Marzanska
7395 Zanna Szyszkina 2021-10-21
Polska szkółka przy Kulturalno-Oświatowym Związku Polaków im.Władysława Reymonta
-
ul. Heroiv Ukrainy21-23 m.25
Khoroshiv ( Horoszów)
12101
Ukraina
Żanna Szyszkina
7392 Anna Smolen 2024-01-23
Polska Szkoła Sobotnia im. F.Chopina w Spalding
The Wygate Park AcademyThe Witham Road
Spalding
PE11 3WT
Wielka Brytania
Anna Smolen
7391 Paweł Skórski 2023-11-15
Sobotnia Szkoła Języka Polskiego przy Ośrodku Kultury Polskiej im.Karola Wojtyły w Dnipro
-
ul. Osinnia 13/112
Dnipro
49051
Ukraina
Maria Skórska
7390 Anna Gucwa 2022-07-20
Polska Sobotnia Szkoła w Medway
-
Hills Terrace ME4 6PX
Chatham
ME4 6PX
Wielka Brytania
Anna Gucwa-Glinska
7389 Katarzyna Jablonska 2023-11-02
Polska Szkoła w Galicji
Rúa das Estrelas 80
Santiago de Compostela
15890
Hiszpania
Katarzyna Jabłońska
7388 Monika Jakacka Márquez 2023-05-16
Szkoła Polska "Sami Swoi"
-
C/Ribera del Beiro, 45-5C
Granada
18013
Hiszpania
Monika Jakacka Márquez
7386 Joanna Duda 2023-01-12
Centrum Edukacyjne ABC, Polska Szkoła w Newcastle West
-
Desmond Complex, Gortboy
Newcastle West
00-000
Irlandia
Joanna Duda
7385 Agnieszka Piaścik 2024-01-30
Polska Szkoła i Polskie Przedszkole Sobotnie w Geel
Heuvelgoor 17
Geel
2440 Geel
Belgia
Magdalena Morska - Szewczyk
7383 Magdalena Kadluczka 2023-10-27
Polska Szkoła Sobotnia - San Jose
10250 Clayton Road
San Jose
95127
Stany Zjednoczone
Magdalena Kadluczka
7379 Katarzyna Dreksa 2024-01-23
Szkoła Polska w Reykjaviku im. Janusza Korczaka
Alfholsvegur 91
Reykjavik
200 Reykjavik
Islandia
Dominika Krzysztofsdóttir
7378 Elżbieta Malicki 2023-10-27
LITERKA-Stowarzyszenie promujace kulturę i jezyk polski w regionie Saint Germain-en-Laye
3, rue de la République
Saint Germain-en-Laye
78100
Francja
Agnieszka Boussard
7377 Izabela Bielińska, 2024-02-02
Stowarzyszenie Dzieci Polsce / Polska Szkoła Sobotnia im Jana Brzechwy w Moss
Hauges gate 100, Drammen
Drammen
3019
Norwegia
Izabela Bielińska
7376 Paweł Elias 2021-02-09
Obwodowe Towarzystwo Polskie "Polonia" w Chersoniu
Pylypa Orlyka 21
Chersoń
73020
Ukraina
Rozalia Lipińska
7375 Joanna Fenik 2024-02-16
Polska Szkola Sobotnia w Ashfield
Ashfield Public School Liverpool Road, Australia
Ashfield, Sydney
NSW 2170
Australia
Joanna Fenik
7373 Renata Dajnowska 2023-11-15
Komisja Kulturalno-Oświatowa "Szkoła Polska" przy PLBA
-
3832 N Interstate Ave.
Portland
97227
Stany Zjednoczone
Renata Dajnowska
7372 Magdalena Szatanik 2021-03-01
Klasy języka polskiego dla dzieci i dorosłych
PO Box 29111
Austin
Austin, TX 78731
Stany Zjednoczone
Magdalena Szatanik-Boudni
7371 Ludmila Korbut 2021-11-23
Szkółka sobotnio-niedzielna przy Kulturalno-Oświatowym Towarzystwie Polakow im. Jana Pawła II w Emilczynie
-
Wojskowa 1/11
Еmilczyn
11201
Ukraina
Ludmiła Korbut
7369 Marzena Zylka, 2023-04-18
Polska Szkoła im. Wisławy Szymborskiej w Cheltenham
Blaisdon Way
Cheltenham
GL51 0WH
Wielka Brytania
mgr Marzena Zylka
7368 Mikołaj Vashchenko 2020-12-26
Centrum Języka i Kultury Polskiej "SumPol"
Malinowskogo 12/401
Sumy
40-000
Ukraina
Oleksandr Moskaliuk
7364 Zenona Slazak-Biegalijew; 2024-01-04
Szkoła przy PSKO "Odrodzenie"
ul. Puszkina 78
Biszkek
720000 Biszkek
Kirgistan
Zenona Ślązak-Biegalijew
7363 Anna Konare 2024-02-03
Polska Sobotnia Szkoła im. Janusza Korczaka w Gravesend
58 Cruden Road
Gravesend
DA12 4HD Gravesend
Wielka Brytania
Anna Konare, Iwona Kamińska
7362 2019-10-16
Polska Szkoła na Seven Sisters
Unit 6, 250 High Road
Londyn
London, N15 4AJ
Wielka Brytania
7360 Natalia Ciołyk 2023-10-01
Towarzystwo Kultury Polskiej im.Tadeusza Kościuszki w Łucku
Staryckiego 109a/2
Łuck
43000
Ukraina
Nina Poremska - prezes
7355 Anna Smerdel-Ramoya 2024-02-06
Polska Szkola Sobotnia w Hartford
35 Groton Street
Hartford, CT
06106
Stany Zjednoczone
Lidia Mireles
7354 Beata Szatkowska 2020-10-26
Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Bł. Bpa Michała Kozala przy PPK w Monachium
Max-Kolmpsperger-Str 9a
Monachium
81735
Niemcy
Beata Szatkowska
7353 Małgorzata Ruszała 2024-01-13
Szkoła Polska im. Marii Curie Skłodowskiej w Argenteuil
290 Avenue Jean Jaurès
Argenteuil
95100
Francja
Małgorzata Ruszała
7352 Katarzyna Filicha 2024-02-01
Polska Szkoła ŻAK
Middleton Park Avenue
Leeds
LS10 4HP
Wielka Brytania
Katarzyna Filicha
7351 Iwona Erturan. 2023-11-06
Polska Szkoła im Fryderyka Chopina w Bath
-
Moorlands Schools Federation (junior site), Chantry Mead Road, Bath
Bath
BA2 2DE
Wielka Brytania
mgr Iwona Erturan
7347 Magdalena Sartre 2023-02-23
Polska Szkoła "Polinka" w Tuluzie
-
49 rue Pierre Brossolette 31140 Montberon
Tuluza /Toulouse
31300 Toulouse
Francja
Magdalena Sartre
7346 Monika Kostka 2023-09-19
Polska Szkoła Weekendowa "Kleks"
-
Coolgreany Road
Arklow, Co. Wicklow
brak
Irlandia
Monika Kostka
7345 Ilona Stawczyk 2024-02-22
Centrum Kształcenia Języka Polskiego, Kultury i Tradycji w Hanau
-
Eichendorffstr. 14
Hanau
63477 Maintal
Niemcy
ks.Jan Gwiżdż
7342 Katarzyna Gralińska 2023-01-11
Polska Szkoła Eksperymentalna przy Związku Polaków w Kalabrii
-
Via Fratelli Cairoli n. 18
Reggio Calabria
89127
Włochy
Katarzyna K. Gralińska
7341 Walentyna Pasiecznik 2020-12-30
Pion klas z polskim językiem nauczania dla narodowości polskiej przy Ogólnokształcącej Szkole nr 4
W.Kotyka 75
Szepetówka
30400
Ukraina
Ludmiła Pistriuha
7339 Maria Osidacz 2024-02-28
Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku
-
ul. Strzelców Siczowych 56
Iwano-Frankiwsk
76 018
Ukraina
Maria Osidacz
7338 Sabina Karankevic 2024-01-30
Żłobek-przedszkole "Uśmiech"
P. Višinskio 23
Wilno
11348
Litwa
Olga Beliaš
7337 Beata Zarumna 2024-01-09
Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach
Mokyklos 22
Soleczniki
LT 17115
Litwa
Irena Wolska
7336 Alicja Rogowska 2023-02-04
Liceum nr 24 im. M. Konopnickiej we Lwowie
-
Konyskiego 4
Lwów
79005
Ukraina
Marianna Pylyp