Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9402 Anna Szwedowicz 2020-12-04
Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Londynie
-
139 Ardleigh Green Road
Londyn
RM11 2LF
Wielka Brytania
Aleksandra Lisiak
9403 Czesława Jankowska 2020-12-07
Szkoła-przedszkole "Wilia"
-
-
ul. Taikos-15
Wilno
LT-05262
Litwa
Zofia Matarewicz
9404 Jolanta Antoncewa 2020-12-07
Szkoła Podstawowa w Rakańcach
-
-
E. Więckowicza 9
Rakańce
LT 13244
Litwa
Jolanta Antoncewa
9405 Valentina Treščinska 2020-12-14
Gimnazjum w Pogirach w rejonie wileńskim
-
-
ul. Šiltnamių 22
Pogiry
LT-14113
Litwa
Jelena Suruda
9406 Helena Marcinkiewicz 2021-01-15
Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie
-
Linkmenu ul. 8
Wilno
LT 09300
Litwa
Helena Marcinkiewicz
9407 Witalij Umiński 2020-12-21
Punkt nauki języka polskiego przy Rzymskokatolickiej Parafii Św. Dominika w Lubarze
-
-
ul. Kościelna 36
Lubar
13105
Ukraina
ks. Witalij Umiński
9409 Urszula Zapert 2020-12-15
Maximilian Kolbe
-
4260 Cawthra Rd
Mississauga
L4Z 1V8 Ontario
Kanada
Urszula Zapert
9410 Ana Borkovskaja 2020-12-16
Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach
-
Mokyklos 8
Kowalczuki
13149
Litwa
Ana Borkovskaja
9411 Evelina Solovjova 2020-12-17
Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie
-
-
Lauko g.20
Landwarów
25110
Litwa
Ewelina Sołowjowa
9412 Anna Szwedowicz 2020-12-17
Zlobek-przedszkole "Spragtukas"
-
-
Žirmunu 108
Wilno
LT-09123
Litwa
Anna Szwedowicz
9413 Valentina Juškevičienė 2021-01-09
Wileński żłobek-przedszkole "Rumianek"
-
-
Žirmunu - 10
Wilno
09214
Litwa
Walentyna Juszkiawiczienie
9414 ks. Paweł Chomiak 2021-01-21
Punkt nauczania języka polskiego przy Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła
-
-
Katedralna 17
łuck
43016
Ukraina
ks. Paweł Chomiak
9416 Iwona Maria Matweiko 2021-01-09
Żłobek-Przedszkole w Mejszagole
-
Ul. Kiemelių 7A
Mejszagoła
LT-14025
Litwa
Iwona Maria Matweiko
9417 Marcin Bąkiewicz 2020-12-21
Szkoła Języka Polskiego im. Juliusza Słowackiego
-
-
Plac Rynek 9
Lwów
79008
Ukraina
Marcin Bąkiewicz
9420 Dmitri Burec 2020-12-21
Szkoła Społeczna przy parafii św. Jerzego w Połoneczce
-
-
ul. Sadowa d. 20b
Połoneczka
225365
Białoruś
Dymitr Burec
9421 Danuta Skrobańska 2020-12-22
Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej oddział w Stryju
-
-
Wałowa 1/1
Stryj
82400
Ukraina
Danuta Skrobańska
9422 Piotr Worwa 2020-12-22
Sobotnia szkółka przy parafii św. Teresy
-
-
Lwowska 22 d
Lwów - Brzuchowice
79491
Ukraina
ks. Piotr Worwa
9423 ks. Jakub Dębicki 2020-12-22
Przedszkole Św. Michała Archanioła w Nowym Jaryczowie
-
Niezależności 16
Nowy Jaryczów
80465
Ukraina
ks. Jakub Dębicki
9424 Alina Czirkowa 2020-12-22
Sobotnia Szkoła Języka Polskiego w Tłumaczu
-
-
Gruszewskiego 23
Tłumacz
78001
Ukraina
Larysa Dobrowolska
9425 Anna Maciag 2020-12-22
Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków organizowane przez Związek Polaków w Mediolanie
-
-
Via Bezzecca 24
Mediolan
20135
Włochy
Anna Maciąg
9426 Janina Dombrowska 2020-12-22
Szkoła Podstawowa w Jęczmieniszkach
-
-
ul. Misjonerska 10
Jęczmieniszki
LT150-31
Litwa
Regina Kutysz
9427 Karina Szydłowska 2020-12-22
Szkoła Polska ,, Maki Polskie" w Jaén
-
-
c. Dr Eduardo Garcia Triviño 6, 2D
Jaén
23009
Hiszpania
Karina Szydłowska del Pino
9428 Jan Stachura 2020-12-22
Szkoła języka polskiego przy parafii św. Antoniego w Olesku
-
Pokrowy 18
Olesko
80533
Ukraina
Mieczysław Teśluk
9429 Jan Stachura 2020-12-22
Język polski przy Parafii św. Stanisława w Busku
-
Szkolna 9
Busk
80500
Ukraina
Jan Stachura
9430 Sergiusz Kwiatkowski 2020-12-23
Centrum kultury polskiej „Akerman” w obwodzie odeskim
-
Wojskowej Sławy, 16-a
Białogród nad Dniestrem
67700
Ukraina
Sergiusz Kwiatkowski
9431 Agnieszka Garnega 2021-01-11
Żłobek-przedszkole w Kabiszkach
-
-
ul. Liepu 4
Duże Kabiszki
15153
Litwa
Iwona Wojnicz
9432 Ewa Gocłowska 2020-12-23
Szkoła przy Spółce Orła Białego w Kijowie
-
-
Iwana Franki 16/2
Kijów
01034
Ukraina
Gleb Bakaliński
9433 Oliksij Jushchenko 2020-12-28
Szkoła języka polskiego przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Czornomorsku
-
-
Danczenka 3B\122
Czornomorsk
68001
Ukraina
Oliksij Jushchenko
9434 Witalij Chmielewski 2020-12-23
Szkoła języka polskiego przy KOSP "POLONIA"
-
-
Gogola 51
Karaganda
100000
Kazachstan
Witalij Chmielewski
9436 Michał Jasiński 2020-12-28
Szkoła Sobotnio Niedzielna przy Towarzystwie Kultury Polskiej im. gen. Jakuba Jasińskiego w Podilsku (Kotowsku)
-
-
Hetmańska 27
Podilsk (Kotowsk)
66300
Ukraina
ks. dr Michał Jasiński
9437 Czesław Błasik 2020-12-26
Klub języka i kultury polskiej przy Stowarzyszeniu kulturalno-oświatowym "Polonia" w Sankt Petersburgu
-
-
Sapiorny per. 10
Sankt Petersburg
191014
Rosja
Czesław Błasik
9438 Halina Nesterenko 2020-12-28
Sobotnio-niedzielna szkółka przy narodowo-kulturalnej organizacji kraju Stawropolskiego „Związek Polaków na Kaukaskich Wodach Mineralnych”
-
-
Fucika 4/ 2
Piatigorsk
357524
Rosja
Halina Nesterenko
9439 Jolanta Kosztyła 2020-12-27
Polska Szkoła im. M. Płażynskiego przy Polskiej Misji Katolickiej Marly
-
Chemin des Falaises 12
Marly
1723
Szwajcaria
Jolanta Kosztyła
9440 Julia Rybchynska 2020-12-28
Szkoła języka polskiego przy Instytucie Polskim w Kijowie
-
ul. B.Chmielnickiego 29/2
Kijów
01-054
Ukraina
Julia Daria Rybchynska
9441 Birutė Spruogienė 2020-12-28
Wileński żłobek - przedszkole ..Calineczka"
-
-
A. Kojelavičiaus 110
Wilno
LT - 11114
Litwa
Birutė Spruogienė
9443 Agnieszka Mikulec 2020-12-28
Stowarzyszenie "Świetlica Polska"
- - -
Taszkent
100000
Uzbekistan
Oleg Skuridin
9444 Julia Wowk 2020-12-29
Sobotnia Polska Szkoła przy Stowarzyszeniu "Polonia Zwiagielszczyzny"
-
-
ul. Gordiejewa 21 Nowogród Woł. / ul.Radiańska 10 Susły
Nowogród Wołyński/Susły
11706 11775
Ukraina
Julia Wowk
9445 Walentyna Pasiecznik 2020-12-29
Sobotnio-Niedzielna Szkoła przy Szepetowskim Oddziale Związku Polaków na Ukrainie
-
-
Gorkiego 38
Szepetówka
30401
Ukraina
Walentyna Pasiecznik
9449 Monika Zajac 2020-12-29
Szkółka Polska Stowarzyszenia Polskiego w Sewilli "LokoMotywa"
-
Calle Manzanilla, 7
Castilleja de la Cuesta
41950
Hiszpania
Monika Zając
9450 Danuta Michno 2020-12-29
Żłobek-przedszkole "Kluczyk"
-
-
A.P.Kavoliuko 12
Wilno
LT-04326
Litwa
Danuta Michno
9453 Ludmiła Chimicz 2020-12-31
Szkółka języka polskiego przy Stowarzyszeniu "Świetlica Polska” w Baranówce
-
Dubriwskie Szosse 2
Baranówka
12-701
Ukraina
Ludmiła Chimicz
9454 Justyna Skarżyńska-Sernaglia 2021-01-07
Szkoła Polonijna w Montebellunie
-
via Cal di Mezzo 120
Montebelluna
31044
Włochy
Justyna Skarżyńska-Sernaglia
9455 Leontiy Salamon 2021-01-07
Szkółka sobotnia języka polskiego (Winniki-Lwów)
-
Szaszkewicza 5
Winniki
79495
Ukraina
ks. Leontiy Salamon
9456 Marzena Juchniewicz 2021-01-09
Gimnazjum w Ejszyszkach
-
-
Wileńska 81
Ejszyszki
17017
Litwa
Robert Sliżewski
9457 Ludmiła Narkiewicz 2021-01-09
Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu
-
ul. Vilniaus 2A
Połuknie
21168
Litwa
Ludmiła Narkiewicz
9458 Zenobia Mikielewicz 2021-01-13
Gimnazjum im. Tadeusza Konwickiego w Bujwidzach
-
-
Kościelna 2
Bujwidze
LT -15026
Litwa
Zenobia Mikielewicz
9459 Romuald Gžybovski 2021-01-08
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach
-
-
ul. Trakų 39
Stare Troki
LT-21146
Litwa
Romuald Gžybovski
9461 Regina Górska 2021-01-09
Żłobek-Przedszkole w Niemenczynie
-
ul. Piliakalnio 36a
Niemenczyn
15175
Litwa
Regina Górska
9463 Zofia Kowalska 2021-01-26
Sobotnio-niedzielna szkoła w im. Jana Pawła II w Marianówce
-
Romanowska 3
Marianówka
12725
Ukraina
Zofia Kowalska
9464 VALERIJA RACINSKA 2021-01-09
Przedszkole w Niemenczynie
-
Kranto 21
Niemenczyn
LT-15177
Litwa
Iwona Wojnicz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21