Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9884 Daria Wilkinson 2023-09-28
Polska Szkoła w Ravenscourt Park
-
King Street
Londyn
W6 9LR
Wielka Brytania
Daria Wilkinson
9883 Katarzyna Kościelak 2024-02-16
Szkoła Koniczynka Peebles
-
-
Walker's Haugh
Peebles
EH45 8AU
Wielka Brytania
Katarzyna Kościelak
9881 Stanisława Kossak 2023-07-27
Centrum Edukacyjne RAZEM CIC
-
-
Torridon Lane
Rosyth
KY11 2EU
Wielka Brytania
Stanisława Kossak
9880 Dina Chalimonczuk 2023-07-10
Szkoła sobotnio-niedzielna przy Olewskim Oddziale Związku Polaków na Ukrainie
-
-
Wygowskiego 30
Olewsk, obwód żytomierski
11000
Ukraina
Dina Chalimonczuk
9879 Katarzyna Trenkwalder 2024-02-05
Weekendowa Szkolka Polska
-
Rauthweg 37 C
Kematen
6175 Kematen
Austria
9878 Joanna Pawłowska 2023-11-15
Mała Polska Szkoła przy DPG Region Schleswig e.V
-
Klaus Groth Strasse 29
Tarp
24963
Niemcy
Joanna Pawłowska
9877 Anna Oskierko 2023-06-26
Kreatywne Stowarzyszenie "Prodis" przy Szkole Profilowanej I-III stopnia nr 23 w Kijowie z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego rejonu desniańskiego miasta Kijowa
-
-
Ukraina, 02089 Kijów, ulica Putyvl`ska, 35
Kijów
02089
Ukraina
9876 Ewelina Sabina 2023-06-21
Językownia Duebendorf
-
Wallisellenstrasse 5a
Duebendorf
8600
Szwajcaria
Ewelina Pace
9873 Lilia Danyłko 2023-06-20
Towarzystwo Kultury Polskiej Krysowice
-
-
Strilecka,6
Krysowice
81360
Ukraina
Lilia Danyłko- Prezes TKP
9871 Halina Koblenzer 2023-06-13
Chrześcijańskie Centrum Krzewienia, Kultury, Tradycji i Języka Polskiego w Niemczech
-
-
Concordia 1
Herdor-Dermbach
57562
Niemcy
Andreas Holm
9870 Maria Pyż 2024-01-03
Studio Młodych Dziennikarzy przy Polskim Towarzystwie Radiowym
-
Wakarczuka 9/6
Lwów
79000
Ukraina
Teresa Pakosz
9869 Renata Starenkienė 2023-11-16
Szkoła Podstawowa im. Mariana Zdziechowskiego w Suderwie w rejonie wileńskim
-
M. Zdziechowskiego 1
Suderwa
LT-14201
Litwa
Renata Starenkienė
9868 Alicja Segen 2023-12-08
Żłobek-przedszkole w Awiżeniach
-
-
Gėlių 12K1
Awiżenie
14185
Litwa
Alicja Segen
9867 Adam Błaszkiewicz 2024-01-24
Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Wilnie
-
ul. Virginijaus Druskio 11
Wilno
04306
Litwa
Adam Błaszkiewicz
9865 Włodzimierz Wołkowyński 2023-05-11
Polska szkoła sobotnio- niedzielna przy Parafii p.w. Świętego Wojciecha
-
Soborna 33
Gwardijskie
31352
Ukraina
ks. Włodzimierz Wołkowyński
9864 Adrian Fijołek 2023-05-10
Szkoła Języka Polskiego w Ulm
-
-
Wallgrabenstr. 23
Ulm
89340 Leipheim /adres do korespondencji
Niemcy
Katarzyna Gucwa
9863 Adrian Fijołek 2024-02-18
Szkoła Języka Polskiego w Leipheim
-
-
Wallgrabenstr. 23
Leipheim
89340
Niemcy
Adrian Fijołek
9858 Irena Bylińska 2023-05-08
Żłobek-Przedszkole w Rudominie
-
-
Mokyklos 11
Rudomino
13245
Litwa
Irena Bylińska
9857 Marharyta Kost 2023-05-07
Liceum №10 w Kowlu
-
-
ul. Mickiewica, 59a
Kowel
45000
Ukraina
Maksym Seliwonczyk
9856 Julia Didycz 2023-09-10
Polska szkoła sobotnio-niedzielna w Zimniej Wodzie
-
Zańkowiećkoi 1G
Zimna Woda
81110
Ukraina
Julia Didycz
9855 ks. Jakub Dębicki 2023-05-05
Szkoła Języka polskiego przy parafii Św. Rity i MB Jagodnej
-
-
ul. Gagarina 57A
Żelechów Wielki
80453
Ukraina
ks. Jakub Dębicki
9854 Waleria Jaglińska 2023-05-05
Przedszkole w Glinciszkach
-
-
Liepu al.20
w. Glinciszki, rej. wilenski
LT - 14292
Litwa
Waleria Jaglinska
9853 Olga Czepukoit 2024-01-03
Centrum Kształcenia Rodziny
-
Palydovo 17
Wilno
11107
Litwa
Olga Čepukoit
9852 Ina Szczerbo 2023-05-03
Żłobek przedszkole w Białej Wace, rej. Solecznicki
-
-
Zielona 7a
Baltoji Vokė
LT17234
Litwa
Ina Ščerbo
9851 Jelena Kovalonoka 2023-10-29
Weekendowa szkoła języka polskiego i kultury polskiej
-
Skolotāju iela 8
Jełgawa
LV-3001
Łotwa
Jelena Kovalonoka
9850 Ludmiła Kotyk 2023-04-25
Sobotnio-niedzielna szkoła przy Związku Polaków przy kościele pw "Jezusa Chrystusa-Króla Wszechświata"
-
-
ul.Panasa Myrnoho 31/125
Chmielnicki
29027
Ukraina
Ludmiła Kotyk
9849 Anna Łuciuk 2023-12-15
Szkoła przy Związku Polaków w Kachetii im. Ludwika Młokosiewicza
-
Merab Kostava 1
Lagodekhi
2700
Gruzja
Nina Kwok - Tigishvili
9847 Maria Wierzbicki 2023-04-04
Uneko Group Centrum nuczania i certyfikacji języka polskiego
-
ul. Wynnyczenka 65 /22
Łuck
43-006
Ukraina
Maria Wierzbicki
9846 Jolanta Kaczmarski 2023-10-31
Polska Szkoła Dokształcająca im. św. Faustyny
-
-
101-60 92nd Street
Ozone Park, NY
11416
Stany Zjednoczone
Jolanta Kaczmarski
9845 Witalij Chmielewski 2023-03-15
Szkoła im. bł. ks. Władysława Bukowińskiego
-
-
ul. Alichanowa 20
KARAGANDA
100017
Kazachstan
Witalij Chmielewski
9844 Sylwia Wlodyga 2023-03-13
Szkółka Polska w Kolumbii
-
-
Edificio Cusezar, Calle 116 No. 7-15, piso 11, oficina 1103
Bogotá
110111
Kolumbia
Sylwia Włodyga
9843 Urszula Sikora 2023-03-09
Szkoła Miejska Podstawowa im. Rui Barbosa
-
Linha Rui Barbosa, s/n interior
Carlos Gomes RS
99825-000
Brazylia
Simone Sawicki
9842 Urszula Sikora 2023-03-09
Szkoła Miejska Podstawowa Rolnicza w Aurea
-
SECCAO TREZE DE MAIO, KM 1.6, INTERIOR
Aurea
99835-000
Brazylia
Edson Fornal
9841 Jolanta Kanar 2023-11-28
Szkoła Podstawowa Kreuzweg Solingen
-
-
Meigener Str. 130
Solingen
42651 Solingen
Niemcy
Frau Ehrenfeld (Rektorin)
9840 Jolanta Kanar 2023-11-28
Szkoła Średnia Neuss
-
-
Gnadentaler Allee 36A
Neuss
41468
Niemcy
Frau Klüser-Hanné
9839 Jolanta Kanar 2023-11-28
Szkoła Podstawowa Christoph-Rensing
-
Max-Reger-Weg 3
Dormagen
41-539
Niemcy
Rudolf Brzesina
9838 Oleksandr Bihun 2023-03-04
Zawodowe Kolegium Pedagogiczne im. A.J. Krymskiego Wolynskiej Rady Obwodowej we Wlodzimierzu-Wolynskim
-
ul. Ustiluzka, 42
Włodzimierz
44702
Ukraina
Mykoła Sawieliew
9837 Włodzimierz Szylinhowski 2023-03-03
Liceum nr.3 we Włodzimierzu
-
ul.Kowelska,111
Włodzimierz
44701
Ukraina
Anatolij Matwejczuk
9836 Iwona Zakrzewska 2024-02-08
Polska Szkółka przy Stowarzyszeniu "Polonijka" w Turynie
-
-
Via Madama Cristina 142
Turyn
10126
Włochy
Magdalena Kubas i Iwona Zakrzewksa
9835 Monika Górska 2023-03-08
Brekkubaeskoli
-
Vesturgata 120
Akranes
300
Islandia
Arnbjörg Stefánsdóttir skólastjóri
9834 Irena Sztyrowa 2023-03-01
Polska Szkoła im. Feliksa Mowczanowskiego w Zaporożu
-
ul. Żabotinskiego 47a\48
Zaporoże
69035
Ukraina
Irena Sztyrowa
9833 Petro Zub 2023-03-06
Liceum Melnyky
-
-
Szewczenki 56
rejon Kowelski, obwód Wolyński
44008
Ukraina
Nadiia Padaliuk
9832 Justyna Tompalski 2023-03-01
Karl-Leisner-Schule
-
Klombeckstraße 79
Kleve
47533 Kleve
Niemcy
Karl-Leisner-Schule: Herr Breuer
9830 Emilia Boguszewska 2023-03-01
Polska Szkola Doksztalcajaca im. sw. Jadwigi, Floral Park
-
-
309 Jericho Turnpike
Floral Park
11001
Stany Zjednoczone
Emilia Boguszewska
9829 Ogrodnik Marzena 2024-02-10
Szkoła Polska w Husaviku
-
Skólagarður 1
Husavik
640
Islandia
Marzena Ogrodnik
9828 Sylwia Slomkowski 2024-01-23
Henry Benrath Szkoła
-
Am Seebach 8 ·
Friedberg
61169
Niemcy
Peter Schäfer
9827 Witalij Kaszubski 2023-02-27
Liceum imienia A. Cynkalowskiego we Włodzimierzu
-
ul. 20 Lipca, 21
Włodzimierz
44702
Ukraina
Aleksandr Romaniuk
9825 Julia Melnyk 2023-02-25
Mobilna szkoła języka polskiego Organizacja Murowanokuryłowiecki Rejonowy Związek Polaków
-
-
Centralna, 5
Murowane Kuryłowce Kotiużany
23440
Ukraina
Julia Melnyk
9824 Mariola Koterba-Maier 2024-01-14
Grilloschule Unna
-
-
Nordring 30, 59423 Unna
Unna/Kreis Unna
59423 Unna
Niemcy
9823 Mariola Koterba-Maier 2024-01-14
Diesterwegschule Kamen
-
Hammer Str. 21
Kamen/Kreis Unna
59174 Kamen
Niemcy