Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
7201 Monika Pal 2021-02-24
Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych w Jersey, Wyspy Normandzkie
Unit 1, Stonewall Yard, Oaklands Lane
Jersey
JE2 4JD
Wielka Brytania
Monika Pal
7197 Emilia Koziol 2012-06-08
Polska Szkoła Sobotnia w Herefordzie
Barricombe Drive
Hereford
HR4 0NU
Wielka Brytania
-
7196 Joanna Fitzsimons 2021-03-08
Polska Szkoła Sobotnia w Navan
Mount Rivers, Kells Raod, Navan, Co. Meath
Navan
00000
Irlandia
Joanna Fitzsimons
7194 JULIA BOJKO 2020-11-03
Kulturalno-Oświatowe Centrum im.K.Makuszyńskiego placówka pozaszkolna polskiej mniejszości narodowej
Szewczenki 191
Stryj
82400
Ukraina
Julia Bojko
7191 Aleksander Polaczok 2020-11-10
Polska Szkoła Sobotnia w Kropywnyckim przy Stowarzyszeniu Polaków "Polonia" im. Karola Szymanowskiego
Architekta Pauczenki 50/46
Kropywnycki
25006
Ukraina
Aleksander Polaczok
7190 Malgorzata Kierzkowska 2020-06-25
Sobotnia Szkoła Polska im. Czesława Miłosza
Colegio Miguel Hernández C/ Luis de Madrona, 15
Alcalá de Henares
28805
Hiszpania
Malgorzata Kierzkowska
7188 Katarzyna Stepien 2021-06-07
Polska Szkoła Sobotnia w Bracknell
-
Holly Spring Junior School
Bracknell
RG12 2SW
Wielka Brytania
Katarzyna Stepien
7187 Julia Griaznowa 2020-12-29
Polska Szkoła Sobotnio-Niedzielna działająca przy Konfederacji Polaków Podola
ul.Soborna, 12
Winnica
21000
Ukraina
Włodzimierz Pawłowski
7186 Agnieszka Izycka 2015-02-18
Szkoła Języka Polskiego ,,Polonik" przy parafii St.Stephen's Church w Coatbridge
Coatbridge
Wielka Brytania
-
7184 Anna Smolen 2013-11-26
Polska Szkoła Sobotnia w Spalding pod patronatem EU Integration Centre C.I.C.
8 Osier Road
Spalding
PE11 1UU
Wielka Brytania
-
7183 LUDMIŁA MARTYNENKO 2021-01-18
Polska Szkoła Sobotnia przy OS "Centrum RJKP"
ul. W.Poryka, 20
Winnica
21030
Ukraina
Ludmiła Martynenko
7178 miroslawa lewandowska 2020-07-09
Polska Akademia Wiedzy
North Richmond Str. Dublin1
Dublin1
Dublin1
Irlandia
Małgorzata Rosek
7176 Anżela Dubowska 2021-03-11
Przedszkole Polskie im. Jana Platera-Gajewskiego w Daugavpils
Vienibas 38 b
Daugavpils
LV-5401
Łotwa
Anżela Dubowska
7174 Andrzej Guobis 2012-01-13
Szkoła Podstawowa w Rzeszy
ul. Mokyklos 19
Didžioji Riešė, Vilniaus rajonas/Wielka Rzesza, rejon wileński
Litwa
-
7171 Wiktoria Koczurowska 2020-12-21
Polski Dom w Bielcach
Păcii 31
Bielce (Bălţi)
MD 3100
Mołdowa
Wiktoria Koczurowska
7170 Agnieszka Jermołowicz 2020-12-29
Gimnazjum nr 5
ul. Żenibeka Tarchana 16
Nur-Sułtan
010000
Kazachstan
Dyrektor Aleksiej Trufanow / Prezes Helena Rogowska
7168 Teresa Biała 2021-01-11
Liceum "Petru Raresz"
str. Mihai Viteazu nr. 24
Suceava
720059
Rumunia
Daniela Dungeanu
7167 Wioletta Hass-Lipińska 2021-03-06
Polska Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina w Perth (Scotland) w North Inch Community Campus
-
Gowans Terrace
Perth (Scotland)
PH1 5BF
Wielka Brytania
Wioletta Hass-Lipińska
7166 Wiesław Pisarski 2020-10-28
Szkoła Polska przy Towarzystwie Kultury Polskiej
Niezależności 138
Kowel
45 000
Ukraina
Anatolij Herka
7165 Beata Karaś 2020-12-21
Szkoła języka polskiego przy Związku Kulturalno - Oświatowym Polaków w Gruzji "Polonia"
Sulhan Saba 7
Tbilisi
0105
Gruzja
prof. Maria Filina
7164 Eleonora Pawlak 2021-01-11
Polska Szkoła przy Domu Polskim w Styrczy
Kalinowskiego 16
Styrcza
49-01 Glodeni
Mołdowa
Wiktoria Koczurowska
7162 Anna Dobrzelewska 2021-01-11
Dom Kultury Polskiej w Czkałowie
Джамбула 42
Czkałowo
151043
Kazachstan
Anna Dobrzelewska
7152 Teresa Biała 2021-01-12
Szkoła Gimnazjalna Moara Nika
Universităţii
Moara Nică
727370
Rumunia
Constantin Gaube
7151 Krystyna Księżopolska 2021-01-14
Szkoła przy Stowarzyszeniu Polaków w Mikołajowie
ul. 8 Poprzeczna 9
Mikołajów
54001
Ukraina
Anna Magdenko
7148 Irena Jodła 2021-06-01
Średnia Szkoła Nr.9 w Brześciu
-
ul Naganowa 3
Brześć
224005
Białoruś
Bogatko Raisa
7147 Elżbieta Konik 2021-01-05
Szkoła Nr 4 miasta Tajynsza
Kommunisticzeskaja 55
Tajynsza
151000
Kazachstan
Anatol Kraszewski
7145 Arkadiusz Rusowicz 2021-03-07
Pierwsza Społeczna Szkoła Polska w Austrii
-
Galvanigasse 1-3, Schillgasse 31
Wiedeń
1210
Austria
Iwona Rusowicz
7142 Beata Dąbrowska 2021-05-26
Polska Szkoła Sobotnia w Belfaście im.Marii Skłodowskiej -Curie/Forum Edukacji Polonijnej NI
-
Holy Rosary Primary School, Sunnyside Crescent
Belfast
BT7 3DB
Wielka Brytania
Beata Dąbrowska
7141 Przemyslaw Jonczyk 2011-12-10
POLSKA SZKOLA SOBOTNIA W TIVERTON
COWLEYMOOR ROAD
Tiverton
EX16 6HH
Wielka Brytania
-
7139 Monika Deptuś 2021-03-23
Polska Szkoła Sobotnia im. Fryderyka Chopina w Burnley
Eastern Avenue
Burnley
BB10 2AT
Wielka Brytania
Monika Deptus
7137 Marta Kwiatkowska 2020-05-04
Polska Sobotnia Szkoła w Rugby im.Ireny Sendlerowej
9 Barrie Way
Rugby
CV2 3PN
Wielka Brytania
Marta Kwiatkowska
7134 Magdalena Grzywinska 2012-05-29
Polska Szkoła Sobotnia im. Stefana Wyszyńskiego w Londynie
Bishop Douglass School, Hamilton Road, East Finchley, London
Londyn
N2 0SQ
Wielka Brytania
-
7131 Justyna van Halteren-Bogucka 2021-04-06
Fundacja Polska Szkoła w Tilburgu
Sinopelstraat 1,
Tilburg
5044 KP
Holandia
Justyna van Halteren-Bogucka
7130 Barbara Biłas 2021-01-18
Polska Szkoła Manchester
St. Antony’s Catholic College,Bradfield Road
Manchester
M41 9PD
Wielka Brytania
Marta Niblett
7129 Aleksandra Janowicz 2021-01-15
Polska Szkoła Uzupełniająca im. Jana Brzechwy w Hastings i St Leonards on Sea
St Matthews Church Centre, London Road, St Leonards on Sea
Hastings & St. Leonards-on-Sea
TN37 6PD
Wielka Brytania
Aleksandra Janowicz
7128 Ewa Koch 2018-07-30
Parafialna Szkoła Polska im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
3636 W. Wolfram Street
Chicago
60618
Stany Zjednoczone
Ewa Koch
7126 Joanna Szostak 2021-01-13
Polska Szkoła Podstawowa im. hr. Platerów
Rēzeknes 39
Krāslava
LV-5601
Łotwa
Czesława Kozłowska
7122 Rafal Mikolajczyk 2020-11-06
Polska Szkoła Sobotnia w Yorku
Millthorpe School, Nunthorpe Avenue
York
YO23 1WF
Wielka Brytania
Teresa Szymczakowska
7121 Jadwiga Ordon 2021-01-12
Zespół Polskich Szkół Ogólnokształcących im. Ity Kozakiewicz w Rydze
Nicgales 15
Ryga
LV 1035
Łotwa
Krzysztof Szyrszeń
7120 Jolanta Tatara 2011-10-25
Polska Szkola im.Jana Pawla II
608 Sbieski Rd
Lemont
Ill,60439
Stany Zjednoczone
-
7119 Zanna Dajnovska 2020-12-07
Wileńska Szkoła-Przedszkole " Zielone wzgórze"
Pergales nr.22
Wilno
LT-11203
Litwa
Tatjana Urbonienie
7116 Dagmara Maciaszek 2011-02-25
Polska Szkola Przedmiotow Ojcczystych im. Juliana Tuwima
Foundry Lane
Southampton
SO15 3JT
Wielka Brytania
-
7115 Monika Ricketts 2021-06-08
Polska Sobotnia Szkola przy St Mary's College w Hull
-
Cranbrook Ave
Kingston upon Hull
HU6 7TN
Wielka Brytania
Anna Szuma
7114 Agnieszka Zając 2021-04-10
Polska Szkoła Sobotnia Ballymena/ Forum Edukacji Polonijnej NI 7114
-
Broughshane Road
Ballymena
BT 43 7 DZ
Wielka Brytania
Agnieszka Zając
7112 Katarzyna Pawlikowska-Golonka 2021-03-09
Polska Szkoła Sobotnia w Craigavon
4 Drumellan Court
Craigavon
BT65 5HT
Wielka Brytania
Katarzyna Pawlikowska-Golonka
7111 Konstanty Drużynin 2014-09-02
Szkoła języka polskiego przy Polskim Stowarzyszeniu Kulturalnym "Solaris"
al. Pobiedy 162-w (пр. Победы, 162-в, ауд. 310)
Czelabińsk (Челябинск)
454084
Rosja
-
7109 Stanisław Świętek 2012-06-13
Szkoła Sobotnio-Niedzielna przy PAK "Ogniwo" w Irkucku
Gribojedowa 110
Иркутск, Irkuck
664074
Rosja
-
7106 Joanna Wesołowska 2020-11-20
Szkoła Języka i Kultury Polskiej w Padwie przy AIPP
Via Giolitti 2 (lokal wynajmowany tylko na zajęcia)
Padwa
35128
Włochy
Joanna Wesołowska
7105 Anita Pacha 2021-01-28
Polska Szkoła w Bazylei, im. Ignacego Jana Paderewskiego
Schäferstrasse 1
Bazylea
4125 Riehen
Szwajcaria
Anita Pacha
7104 Anna McLaughlin 2010-11-12
Polska Szkola - Wairarapa
Featherston
Nowa Zelandia
-
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21