Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
7377 Izabela Bielińska 2020-02-18
Stowarzyszenie Dzieci Polsce / Polska Szkoła Sobotnia im Jana Brzechwy w Moss
Vesteråsveien 45, 1570 Dilling, Linnestranda 69, Lier
Moss, Drammen II oddział
1526
Norwegia
Izabela Bielińska
7376 Paweł Elias 2021-02-09
Obwodowe Towarzystwo Polskie "Polonia" w Chersoniu
Pylypa Orlyka 21
Chersoń
73020
Ukraina
Rozalia Lipińska
7375 Joanna Fenik 2020-12-21
Polska Szkola Sobotnia w Ashfield
Po Box 730 Ashfield NSW 1800
Ashfield, Sydney
NSW 2131
Australia
Joanna Fenik
7373 Renata Dajnowska 2021-03-05
Komisja Kulturalno-Oświatowa "Szkoła Polska" przy PLBA
-
3832 N Interstate Ave.
Portland
97227
Stany Zjednoczone
Renata Dajnowska
7372 Magdalena Szatanik 2021-03-01
Klasy języka polskiego dla dzieci i dorosłych
PO Box 29111
Austin
Austin, TX 78731
Stany Zjednoczone
Magdalena Szatanik-Boudni
7371 Ludmila Korbut 2020-12-27
Szkółka sobotnio-niedzielna przy Kulturalno-Oświatowym Towarzystwie Polakow im. Jana Pawła II w Emilczynie
Wojskowa 1/11
Еmilczyn
11201
Ukraina
Ludmiła Korbut
7369 MARZENA ZYLKA 2019-06-25
Szkoła Polska im. Wisławy Szymborskiej w Cheltenham
Blaisdon Way
Cheltenham
GL51 0WH
Wielka Brytania
mgr Marzena Zylka
7368 Mikołaj Vashchenko 2020-12-26
Centrum Języka i Kultury Polskiej "SumPol"
Malinowskogo 12/401
Sumy
40-000
Ukraina
Oleksandr Moskaliuk
7366 Ivan Serdiuk 2014-09-05
Polskie regionalne towarzystwo kulturalne "Apolonia",
Kuźnecki 67
Kemerowo
650025
Rosja
-
7364 Agnieszka Jermołowicz 2018-10-06
Szkoła przy PSKO "Odrodzenie"
ul. Puszkina 78
Biszkek
720000 Biszkek
Kirgistan
Zenona Ślązak-Biegalijew
7363 Anna Konare 2020-02-21
Polska Sobotnia Szkoła im. Janusza Korczaka w Gravesend
Hall Road
Gravesend
DA11 8AQ
Wielka Brytania
Anna Konare
7362 Marcin Nikodem 2019-10-16
Polska Szkoła na Seven Sisters
Unit 6, 250 High Road
Londyn
London, N15 4AJ
Wielka Brytania
7360 Natalia Ciołyk 2020-11-10
Towarzystwo Kultury Polskiej im.Tadeusza Kościuszki w Łucku
Staryckiego 109a/2
Łuck
43000
Ukraina
Nina Poremska - prezes
7355 Anna Smerdel-Ramoya 2020-02-29
Polska Szkola Sobotnia w Hartford
35 Groton Street
Hartford, CT
06106
Stany Zjednoczone
Anna Smerdel-Ramoya
7354 Beata Szatkowska 2020-10-26
Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. Bł. Bpa Michała Kozala przy PPK w Monachium
Max-Kolmpsperger-Str 9a
Monachium
81735
Niemcy
Beata Szatkowska
7353 Małgorzata Ruszała 2021-01-18
Szkoła Polska im. Marii Curie Skłodowskiej w Argenteuil
290 Avenue Jean Jaurès
Argenteuil
95100
Francja
Małgorzata Ruszała
7352 Katarzyna Filicha 2021-01-04
Polska Szkoła ŻAK
Middleton Park Avenue
Leeds
LS10 4HP
Wielka Brytania
Katarzyna Filicha
7351 Iwona Erturan 2020-10-16
Integracyjna Szkoła Sobotnia im Fryderyka Chopina w Bath
St. John's Catholic Primary School, Oldfield Lane
Bath
BA2 3NR
Wielka Brytania
mgr Iwona Erturan
7347 Magdalena Sartre 2019-01-18
Polska Szkoła "Polinka" w Tuluzie
49 rue Pierre Brossolette 31140 Montberon
Tuluza /Toulouse
31300 Toulouse
Francja
Magdalena Sartre
7346 Monika Kostka 2019-10-22
Polska Szkoła Weekendowa "Kleks"
Coolgreany Road
Arklow, Co. Wicklow
brak
Irlandia
Monika Kostka
7345 Ilona Stawczyk 2021-03-10
Centrum Kształcenia Języka Polskiego, Kultury i Tradycji w Hanau
-
Eichendorffstr. 14
Hanau
63477 Maintal
Niemcy
Ks. Damian Lewiński
7342 Katarzyna Gralińska 2021-03-09
Polska Szkoła Eksperymentalna przy Związku Polaków w Kalabrii
-
Via Fratelli Cairoli n. 18
Reggio Calabria
89127
Włochy
Katarzyna K. Gralińska
7341 Walentyna Pasiecznik 2020-12-30
Pion klas z polskim językiem nauczania dla narodowości polskiej przy Ogólnokształcącej Szkole nr 4
W.Kotyka 75
Szepetówka
30400
Ukraina
Ludmiła Pistriuha
7339 Maria Osidacz 2020-11-03
Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku
ul. Strzelców Siczowych 56
Iwano-Frankiwsk
76 018
Ukraina
Maria Osidacz
7338 Sabina Karankevic 2021-01-18
Żłobek-przedszkole "Uśmiech"
P. Višinskio 23
Wilno
11348
Litwa
Olga Beliaš
7337 Beata Zarumna 2021-01-16
Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach
Mokyklos 22
Soleczniki
LT 17115
Litwa
Irena Wolska
7336 Urszula Adamska 2021-05-13
Szkoła średnia ogólnokształcąca nr 24 im. Marii Konopnickiej z polskim językiem nauczania we Lwowie
-
Konyskiego 4
Lwów
79005
Ukraina
Lucja Kowalska
7335 Walentina Kosman 2014-07-04
Przedszkole ,,Bajka'' w Solecznikach
miasto Soleczniki
Litwa
-
7331 Malgorzata Lubbers-Dabrowska 2020-12-28
Polska Szkoła Breda im. Kornela Makuszyńskiego
Tweeschaar 12
Breda i Roosendaal
4822 AT
Holandia
Małgorzata Lubbers-Dąbrowska
7330 Elena Rogachikova 2021-01-21
Sobotnia Szkoła Narodowościowo-Kulturalnej Autonomii Polaków w Kaliningradzie "POLONIA"
ul. Dm. Donskogo, 7/11, biuro 206/207
Kaliningrad
236022
Rosja
Elena Rogachikova
7329 Aleksandra Paavola 2014-03-11
Juhannuskyla
Erkilankatu 10
Tampere
33100
Finlandia
-
7328 Henryka Moczała 2020-12-23
Szarogrodzka Rejonowa Organizacja im. Jana Zamoyskiego
Geroiw Majdanu 271/9
Szarogród
23500
Ukraina
Paweł Bajdacki
7327 Edyta Gierycz 2021-01-11
Szkoła Polska w Katarze im. Witolda Pileckiego
Tariq bin Ziyad Secondary School
9012 Doha
9012
Katar
Edyta Gierycz
7326 Slawomira Malgorzata Wiśniewska 2021-01-25
Polska Szkoła Sobotnia Edu Owls
93 Sharpland
Leicester
LE2 8UP
Wielka Brytania
Sławomira Małgorzata Wiśniewska
7325 Wiktoria Laskowska-Szczur 2021-02-24
Polska Szkoła Sobotnio - Niedzielna im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym Związku Polaków na Ukrainie
Teatralna 17/20 kab 109-111
Żytomierz
10014
Ukraina
Wiktoria Laskowska-Szczur
7321 Karolina Eckardt 2021-03-01
Polska Szkoła Bollenstreek przy Stichting Kreda
Heereweg 466
Lisse
2161 DH
Holandia
Karolina Eckardt
7320 Barbara Smugala 2021-01-21
Szkoła Podstawowa i Przedszkole z polskim językiem nauczania im. Żwirki i Wigury w Cierlicku
Cierlicko Górne 243
Cierlicko
73542
Czechy
mgr. Barbara Smugala
7318 Agata Niemojewska 2017-04-25
Szkoła im. I. J. Paderewskiego w Cleveland, Ohio
6615 Forman Avenue
Cleveland, Ohio
44105 Cleveland, Ohio
Stany Zjednoczone
Grazyna Buczek
7315 Jerzy Wójcicki 2020-11-17
Szkoła Sobotnio-Niedzielna im. Grocholskich przy SP "Chrześcijańsko Demokratyczny Związek Polaków Winnicy"
600-lecia 40, m.28
Winnica
21021
Ukraina
Jerzy Wójcicki
7314 Tadeusz Kluba 2017-06-27
Centrum kształcenia języka polskiego, kultury i tradycji przy Polskiej Misji Katolickiej w Hanowerze T.Z.
Stilleweg 12 B
Hanower
30655
Niemcy
Tadeusz Kluba
7312 Anna Marcisz 2021-01-29
Szkoła Podstawowa Kardinal-Galen
Hinter der Alten Burg 1
Hannover
30629
Niemcy
7310 Anna Marcisz 2021-01-29
Katolicka Szkoła Podstawowa Bonifatiusschule
Bonifatiusplatz 6
Hannover
30161
Niemcy
7309 Zofia Luklinska 2020-10-27
Polska Szkola Sobotnia Milford im. T. Czuchnickiego
Weydon School, Weydon Lane
Farnham
GU9 8UG
Wielka Brytania
Zofia Luklinska
7308 Dmytro Skakun 2020-12-27
Szkoła Niedzielna Języka Polskiego przy Winnickim Obwodowym Dobroczynnym Stowarzyszeniu "Dom Polski" im. Tomasza Marka Leoniuka
Lali Ratusznej 77a
Winnica
21037
Ukraina
Dmytro Skakun
7307 Elzbieta Kardynal 2020-10-29
Sobotnia Szkoła w Walsall im. Polskich Sił Powietrznych w WB
33 Ludgate hill
Birmingham
B3 1EH
Wielka Brytania
Elżbieta Kardynał
7305 Katarzyna Dzieza 2021-02-11
Szkółka Polonijna przy Polskim Stowarzyszeniu Kultury i Przyjaźni w Alanyi
Şekerhane Mh. Fakılar Sok. Çetin Apt. No: 6/1
Alanya
07 400
Turcja
Anna Bielecka
7304 Aneta Truchan 2020-11-17
Polska Szkoła w Killarney
New Road
Killarney
Co.Kerry
Irlandia
Aneta Truchan
7302 Lucyna Bielicz Bishara 2020-11-23
Polska Szkoła im. Fryderyka Chopina w Edynburgu
11 John's Place
Edynburg
EH6 7EL
Wielka Brytania
Lucyna Bielicz-Bishara
7299 Magdalena Staszek 2020-10-09
Polska Szkoła w Tuam
Dublin Road, Tuam
Tuam
Co. Galway
Irlandia
Magdalena Staszek
7297 Elżbieta Sędrowicz 2020-12-30
Polska Szkoła w Wexford im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
CBS Primary School, Green Street, Wexford
Wexford
1
Irlandia
Elżbieta Sędrowicz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21