Czyść
ID Autor Aktualizacja Nazwa szkoły (PL) Lokalizacja szkoły Imię i nazwisko Ulica, nr domu/lokalu Miejscowość Kod pocztowy Kraj Dyrektor/Lider placówki (Imię, nazwisko) Akcje
9936 Rafał Jasiński 2024-02-28
Dom Polski imienia Generała Władysława Sikorskiego Polskie Towarzystwo Społeczno-Oświatowe
-
5 Parkgrove Terrace
Glasgow
G3 7SD
Wielka Brytania
Christopher Sagan (Prezes Towarzystwa)
9935 Meg Turner 2024-02-16
Polak Mały
-
-
Mclintocks Builiding, Summer Lane 2nd floor
Barnsley
S70 2NZ
Wielka Brytania
Meg Turner
9934 Marek Zaniwski 2024-02-16
Lingwa Centrum Grodno
-
Budzionnego 48A
Grodno
230023
Białoruś
9933 Teresa Sobol 2024-02-15
Szkoła Polska im. Jana Pawła II w Montrealu
-
7244 Hamilton
Montreal
H4E 4E1
Kanada
TERESA SOBOL
9932 Daría Jósefsdóttir 2024-02-14
Szkoła Podstawowa w Gardur
-
Garðbraut 90
Suðurnesjabær
250
Islandia
Jón Ragnar Ástþórsson
9931 Daría Jósefsdóttir 2024-02-14
Szkoła Podstawowa w Sandgerdi
-
Skólastræti
Suðurnesjabær
245
Islandia
Bylgja Baldursdóttir
9930 Liudmyla Shylo 2024-02-14
Dniprowskie Liceum nr 91 Rady Miejskiej Dnipru
-
ul.Danyla Hałyckiego, 52
Dnipro
49102
Ukraina
Shylo Liudmyla
9929 Henryk Koszalka 2024-02-16
Polska Macierz Szkolna w Niemczech - Hamburg I
-
-
Bürgerweide 33
Hamburg
20535
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9928 Henryk Koszalka 2024-02-16
Polska Macierz Szkolna w Niemczech - Hamburg II
-
-
Edith-Stein-Platz1
Hamburg
21035
Niemcy
ks. dr Jacek Bystron
9927 Teresa Weser 2024-02-13
Szkoła Podstawowa Riedhofschule - HSU Polnisch (nauczanie języka kraju pochodzenia)
-
Riedhofweg 15-17
Frankfurt am Main
60596 Frankfurt am Main
Niemcy
Frau Ruppel
9926 Magdalena Goledzinowska 2024-02-11
Polska Szkola im. Matki Bozej Krolowej Polski w Scarborough
-
625 Middlefield Road
Toronto, Ontario
M1V 5B8
Kanada
Magdalena Goledzinowska
9925 Barbara Pieknioczka 2024-02-07
Szkoła Podstawowa Schillerschule Grundschule im Martinsviertel in Darmstadt
-
Müllerstr.11-13 64289 Darmstadt
Darmstadt
64289 Darmstadt
Niemcy
9924 Agnieszka Severins 2024-02-05
Szkoła Podstawowa im. Friedrich-von-Bodelschwingh
-
Rektor-Wilger-Straße 2
Beckum
59269
Niemcy
9923 Anna Rudnicka -Ostrowska 2024-02-01
Szkoła Podstawowa w Dalviku
-
Mímisveg , Dalvik
Dalvik
620
Islandia
Friðrik Arnarson
9922 Sylwia Krämer 2024-02-01
Friedrich-Karl-Ströher Realschule plus Simmern
-
Kümbdcher Hohl 17
Simmern
55469 Simmern
Niemcy
9921 Teresa Weser 2024-01-31
Szkoła podstawowa Wilhelm Hauff w Neu Isengurgu - HSU Polnisch (nauczanie języka kraju pochodzenia w lokalnym systemie oświaty)
-
Alicestrasse 107
Neu Isenburg
63263 Neu Isenburg
Niemcy
Frau Michler
9919 Magdalena Stelmach 2024-01-25
Stowarzyszenie Polsko Brazylijskie Ojca Daniela Niemca
-
Avenida Elvino Barczak, 484, Fundos, Santana, Cruz Machado, Pr.
Santana, Cruz Machado, PR
84620-000
Brazylia
Denise Joly Barczak
9918 Sylwia Slomkowski 2024-01-23
Pestalozzischule
-
Pestalozzistr. 8 ·
Karben
61184 Karben
Niemcy
Hilke Bender
9917 Regina Sawicka 2024-01-18
Centrum Językowe Sztokholm
-
-
Hantverkargatan 2F
Sztokholm
11221
Szwecja
9916 Teresa Osmann 2024-01-18
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren
-
-
Zehnthofweg 17
Erkelenz
41812
Niemcy
Teresa Osmann
9915 ks. Marcin Ciesielski 2024-01-17
Klub języka polskiego przy Parafii Ducha Świętego w Maniewiczach
-
-
ul. Kościelna 12-b
MANIEWICZE
44601
Ukraina
ks. Marcin Ciesielski
9914 Magdalena Skórska-Michalska 2024-01-23
Polska Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Doncaster
-
294-296 Askern Road
Doncaster
DN5 0QN
Wielka Brytania
Magdalena Skórska-Michalska
9913 Małgorzata Arczynska 2024-01-11
Centrum Językowe Bordeaux Montaigne (CLEFF - DLM)
-
Domaine Universitaire, 19 Esplanade des Antilles
Bordeaux - Pessac
F33607 Pessac Cedex
Francja
Marc AUDI (Directeur – Département des Langues du Monde, DLM) Centrum Językowe Bordeaux Montaigne
9911 Monika Lewkowicz 2024-01-08
Akademia Mlodej Polonii
-
61 Wesley str.
Clifton
07013
Stany Zjednoczone
Monika Lewkowicz
9910 Marzena Kowalczyk-Jassak 2024-01-04
Dom Kultury Helena Karolina
-
Rua Boa Vista, 747
Guarani das Missões RS
97950000
Brazylia
Moises Darceli Marczewski Secretaria Municipal de Educação, Cultura, Esporte e Turismo
9909 Tetiana Lewicka 2024-01-03
Kamieniec Podolskie Liceum nr 14
-
ul. Heroiw Nebesnoi Sotni, 17
Kamieniec Podolski
32300
Ukraina
Mikołaj Kyryk
9908 Joanna Jasińska 2023-11-24
Ośrodek Edukacyjny KOS
-
-
Jr. Manuel Villaran 216 San Agustin II etapa Comas, Lima, Peru
Lima
07 Lima
Peru
Joanna Jasińska de Oyarce
9907 Ilona Stawczyk 2023-11-21
Nauczanie Języka kraju pochodzenia w niemieckim systemie oświaty
-
-
Konrad Adenauer Ring 25
Freigericht
63579
Niemcy
9906 Helena Juchniewicz 2023-11-21
Gimnazjum im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Wilnie
-
-
ul. Rugiagėlių 15
Wilno
LT-11109
Litwa
Helena Juchniewicz
9905 Janina Nowickaja 2023-11-21
Szkoła Podstawowa im. Czesława Miłosza w Pakienie
-
-
ul. Wilniales 86
Rejon wileński, wieś Pakiena,
LT-13145
Litwa
Janina Nowickaja
9904 Halina Molis 2023-11-21
Szkoła podstawowa w Podborzu
-
-
Ipolito Jundzilo ul. 32
Podborze
LT17201
Litwa
Halina Molis
9903 Maria Ziembowicz 2024-02-11
Punkt nauczania języka polskiego przy Domu Polskim w Samborze
-
Czornowoła 2i
Sambor
81400
Ukraina
Maria Ziembowicz
9902 Mirena Garackiewicz 2023-11-17
Gimnazjum im. Ludwika Narbutta w Koleśnikach rej. solecznicki
-
-
Szkolna 4
Koleśniki
LT-17185
Litwa
Mirena Garackiewicz
9901 Wioleta Brodowska 2023-11-17
Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego w Mejszagole
-
Mokyklos 22
Mejszagoła
LT-14242
Litwa
Wioleta Brodowska
9900 Hanka Grzybowska 2023-11-16
Gimnazjum w Grzegorzewie
-
-
ul. Kovo 11-osios g. 21
Wilno, Grigiszki
LT-27105
Litwa
Hanka Grzybowska
9899 Mirosława Szostak 2023-11-16
Gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej w Białej Wace rej.solecznicki
-
-
Wileńska 8
Biała Waka
LT-17234
Litwa
Mirosława Szostak
9898 Iwona Tyszkiewicz 2023-11-14
Gimnazjum. im. Pawła Ksawerego Brzostowskiego w Turgielach
-
ul. wileńska 27
Turgiele
LT-17285
Litwa
Iwona Tyszkiewicz
9897 Helena Zawierucha 2023-11-13
szkoła Żółkieweczka przy Towarzystwie Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej od. w Żółkwi
-
-
pl. Wiczewa 2
Żółkiew
80-300
Ukraina
Helena Zawierucha
9896 Gelena Sneideriene 2023-11-13
Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu
-
-
ul. Mokyklos 1
Podbrzezie
LT-14273
Litwa
Jolanta Driukienė
9895 Szymon Jańczyk 2023-11-12
Stowarzyszenie Rodzicielskie Pollingua e.V.
-
Heßlocher Str. 29
Wiesbaden
65207
Niemcy
Szymon Jańczyk
9894 Svitlana Vasylyk 2023-11-10
Szkoła I-III stopnia nr 308 rejonu Desniańskiego miasta Kijowa
-
Gradyńska 6b
Kijów
02034
Ukraina
Viktoriia Shchavinska
9893 Maria Klimaszewska 2024-01-03
Wileńska Szkoła Lazdynai
-
Žėručio g. 4
Wilno
LT-04113
Litwa
Maria Klimaszewska
9892 TOMASZ RADEJ 2023-10-06
STUDIO I GALERIA TOMASZ MILOSZ RADEJ
-
Avenida de Canarias 350/3
VECINDARIO
35110
Hiszpania
TOMASZ MILOSZ RADEJ
9891 Justyna Łukaszuk 2024-02-12
LITERKOWO- PRZEDSZKOLNO- SZKOLNY PUNKT EDUKACYJNO- WYCHOWAWCZY
-
4 WESTMINSTER DRIVE
SPALDING
PE11 2UW
Wielka Brytania
JUSTYNA ŁUKASZUK
9890 Anna Cerazy 2023-09-29
Massaranduba
-
11 de Novembro, num. 2783 Centro- Massaranduba
Massaranduba
89108-000
Brazylia
Soraia Daiane Kraisch Daniel
9889 Jadwiga Agacka 2024-02-15
Polska Szkoła EDUPOL w Jette
-
-
av. Firmin Lecharlier 80
Bruksela
1090
Belgia
Jadwiga Agacka
9888 Agata Michałkiewicz 2023-09-19
Polska Szkoła im. Janusza Korczaka
-
3535 N. Panama Ave. Chicago, IL
Chicago
60634
Stany Zjednoczone
Agata Michałkiewicz
9887 Anna Szweczyk 2023-09-19
Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe ,,Koło Gospodyń Wiedeńskich"
-
Sedlitzkygasse 21/24
Wieden
1110
Austria
Anna Szewczyk
9886 Łucja Pawłowska 2023-09-08
Szkoła Europejska Luksemburg I
-
-
Boulevard Konrad Adenauer, 23.
Luksemburg
1115
Luksemburg
9885 Łucja Pawłowska 2023-09-08
Szkoła Europejska Bruksela I
-
-
Av. du Vert Chasseur, 46
Bruksela
1180
Belgia