Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Matura 2019

UWAGA!!!

Egzaminy maturalne w sesji wiosennej 2019 r. odbywają się w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Limanowskiego ul. Felińskiego 15 na Żoliborzu.

Abiturienci zobowiązani są do:

 • przybycia na egzaminy najpóźniej 45 minut przed egzaminem,
 • posiadania ze sobą dowodu osobistego (paszportu) oraz świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego im.KEN,
 • posiadania wymaganych komunikatem CKE przyborów i materiałów do egzaminu,
 • stroju odpowiedniego (oficjalnego) na egzamin maturalny.

Dojazd do I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Limanowskiego, ul: Felińskiego 15, Żoliborz:
 • tramwaj – linia 15, trasa: Centrum 08 (kierunek Marymont – Potok) – Plac Inwalidów (9 przystanek). Z Placu Inwalidów poruszaj się Aleją Wojska Polskiego i skręć w lewo w ulicę Felińskiego, na której znajduje się szkoła.
 • Metro: trasa Metro Centrum (kierunek Metro Młociny) - Plac Wilsona (4 stacja). Z ulicy Krasińskiego kieruj się bezpośrednio w ulicę Felińskiego.
 • Tramwaj – linii 35, trasa: Centrum 08 (kierunek Młociny) – Plac Grunwaldzki.
  Z Placu Grunwaldzkiego kieruj się w stronę Alei Wojska Polskiego, czwarty skręt w prawo (po ulicy Ks. Boguckiego, Or-Ota, Bitwy pod Rokitną) to ulica Felińskiego, na której znajduje się szkoła.

W razie wątpliwości proszę posiłkować się stronami: http://jakdojade.pl
oraz http://www.zumi.pl/

Mapka

Informacje ogólne

 

Procedury

 

Deklaracje maturalne

 • Załącznik 1a_N Deklaracja dla:(1) ucznia szkoły ponadgimnazjalnej lub artystycznej, który ukończy szkołę w roku szkolnym 2018/2019 i w tym roku przystąpi do egzaminu maturalnego, (2) absolwenta szkoły ponadgimnazjalnej lub artystycznej, który ukończył szkołę w roku szkolnym 2015/2016-2017/2018, (3) absolwenta liceum ogólnokształcącego, który ukończył szkołę w roku szkolnym 2014/2015 - plik PDF
 • Załącznik 1b_N Deklaracja dla: (1) absolwenta LO z lat szkolnych 2014/2015 – 2017/2018 oraz absolwenta technikum z lat szkolnych 2015/2016 – 2017/2018, którego macierzysta szkoła została zlikwidowana lub przekształcona, w tym absolwenta uzupełniającego liceum ogólnokształcącego, który ukończył szkołę do roku szkolnego 2012/2013 włącznie; (2) osoby, która posiada świadectwo lub inny dokument – potwierdzający wykształcenie średnie – wydany za granicą, ale nieuprawniający do podjęcia studiów w Rzeczypospolitej Polskiej; (3) absolwenta ponadpodstawowej szkoły średniej, który nie posiada świadectwa dojrzałości uzyskanego po zdaniu egzaminu dojrzałości; (4) osoby, która po 1 września 2016 r. uzyskała (uzyska) świadectwo ukończenia LO na podstawie egzaminów eksternistycznych - plik PDF 

 Komunikaty

 

 

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego