Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Szkolenia - wprowadzenie 2017

Doskonalenie zawodowe nauczycieli pracujących w ośrodkach polonijnych

25-LAT-PCN-baner-średni--os

Koncepcja pracy ORPEG Polonijnego Centrum Nauczycielskiego, opracowana w 1991 r., od początku zakłada wspomaganie -  między innymi poprzez szkolenia - nauczycieli uczących języka polskiego i kultury polskiej poza granicami Polski.

Są to szkolenia organizowane:

  • poza Polską, w miejscach pracy nauczycieli,
  • w Polsce,
  • on-line.

W ciągu roku szkolnego nauczyciele ORPEG Polonijnego Centrum Nauczycielskiego wyjeżdżają do środowisk oświatowych, by  prowadzić szkolenia doskonalące dla tamtejszych nauczycieli uczących języka polskiego i kultury polskiej. W czasie wakacji nauczyciele polonijni przyjeżdżają do kraju.


Odpowiadając na potrzeby oświatowych środowisk polonijnych, ORPEG PCN od 2004 roku realizuje także kursy kwalifikacyjne oraz doskonalące  techniką on-line.

Szczegóły dotyczące organizacji szkoleń prowadzonych przez ORPEG PCN poza Polską, w Polsce oraz on-line znajdują się w w kolejnych zakładkach:

Zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń!

ankieta orpeg pcn-Liliana-S

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety służącej przygotowaniu oferty edukacyjnej, skierowanej do nauczycieli uczących języka polskiego lub innych przedmiotów w języku polskim poza granicami państwa polskiego.
Prosimy zaznaczyć wybraną odpowiedź.
 
Bardzo dziękujemy.
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego