Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Menu

Strona "Otwarta szkoła"

 Logo Otwarta Szkoła


 

Otwarta Szkoła
- po zakończeniu realizacji projektu

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

Stworzona w ramach projektu „Otwarta Szkoła – system wsparcia uczniów migrujących” platforma multimedialna cały czas pracuje na rzecz uczniów przebywających za granicą.

Umożliwia wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom dostęp do materiałów edukacyjnych, realizację uzupełniającego lub ramowego planu nauczania w kształceniu na odległość, opracowywanie prac kontrolnych, uczestnictwo w lekcjach on-line oraz w spotkaniach kół zainteresowań a także bezpośredni kontakt z doradcami i nauczycielami z Polski.

Wszystkich zainteresowanych nauką języka polskiego i po polsku zapraszamy na stronę: http://www.orpeg.pl/index.php/ksztalcenie-na-odleglosc

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Pomoc techniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego