Rozmiar tekstu

Menu

ProjektyStrona "Otwarta szkoła"

 logo otwartaszkola


Otwarta Szkoła
- po zakończeniu realizacji projektu

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

W dniu 31 sierpnia 2013 r. zakończyła się realizacja projektu ”Otwarta Szkoła - system wsparcia uczniów migrujących”
 Mamy nadzieję, że jeden z głównych rezultatów projektu, jakim jest platforma
do zdalnego uczenia się  "Otwarta szkoła", będzie użytecznym i lubianym narzędziem
do kontynuacji nauki za granicą.

W związku z tym zapraszamy do skorzystania z wypracowanej dla Państwa oferty:

Jeżeli jesteś Uczniem, przebywasz za granicą i chciałbyś skorzystać z materiałów wspierających naukę w języku polskim lub przygotować się do polskiej matury – zapraszamy do skorzystania z materiałów edukacyjnych dla klas w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum oraz materiałów podnoszących kompetencje maturalne.

Jeżeli jesteś Rodzicem przebywającym z dzieckiem poza Krajem i chciałbyś je wesprzeć w edukacji w języku polskim albo zastanawiasz się jak ułatwić mu powrót do kraju – zapoznaj się z naszymi materiałami edukacyjnymi do prowadzenia zajęć - kliknij TUTAJ, lub skontaktuj się z nami poprzez portal www.powroty.otwartaszkola.pl (możesz tam również uzyskać wiele praktycznych informacji oraz pobrać testy diagnozujące kompetencje językowe ucznia - kliknij TUTAJ, oraz poradniki przydatne przy powrocie do polskiej szkoły - kliknij TUTAJ.

Jeżeli jesteś Nauczycielem z pasją i chciałbyś wykorzystać w swojej pracy materiały do prowadzenia zajęć dla młodych Polaków za granicą, zapraszamy do skorzystania z udostępnionych materiałów do prowadzenia zajęć - kliknij TUTAJ.

Projekt „Otwarta Szkoła – System Wsparcia Uczniów Migrujących” jest realizowany przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany był od 01.04.2010 r. do 31.08.2013 r.

 

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pomoc techniczna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.