Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Menu

Kursy adaptacyjno-językowe

 

Kursy adaptacyjno-językowe – 2017 rok

 w formie stacjonarnych obozów

 

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą w 2017 r. planuje zorganizować -  w formie stacjonarnych obozów - Kursy adaptacyjne i kursy języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin w Warszawie, Krakowie i Gdańsku w następujących terminach:

 

1.   Warszawa I      08-16.07.2017 r.      kurs nie odbędzie się z powodu niewielkiego zainteresowania

2.   Kraków            15-23.07.2017 r.

3.   Gdańsk             22-30.07.2017 r.

4.   Poznań             29.07-6.08.2017 r.   kurs nie odbędzie się z powodu niewielkiego zainteresowania

5.   Warszawa II     21-29.10.2017 r.

6.   Gdańsk II         12-20.08.2017 r.      kurs nie odbędzie się z powodu niewielkiego zainteresowania

 

W kursie mogą uczestniczyć repatrianci i członkowie ich najbliższych rodzin, którzy nie korzystali dotychczas z takiej formy pomocy.

Kursy pozwolą Państwu w miłej atmosferze doskonalić język polski. Zajęcia praktyczne ułatwią Państwu adaptację do polskich realiów.

Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pobierz kartę zgłoszeniową:

ORPEG PCN realizuje Kursy adaptacyjne i kursy języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej. Zadanie to jest finansowane z rezerwy celowej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, realizujący na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej Kursy adaptacyjne i kursy języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin (zadanie finansowane z rezerwy celowej Ministra Spraw Wewnętrznych) w czasie wakacji 2016 r. (lipiec – sierpień 2016 r.) realizuje kursy w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego