Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Konkursy - archiwalne

Konkursy - archiwalne

Konkursy 2018

 

Konkurs Literatury i Języka Polskiego - Edycja VIII

 

 

 

Konkursy 2017

 

 

Konkurs Literatury i Języka Polskiego - edycja VII

 

 

 

 

TESTY ARCHIWALNE 

 

 

 

 

 

 Konkurs fotograficzny pt.: "Moja Mała Ojczyzna - miejsce, w którym żyję"                                                                                             

  • Regulamin konkursu                                                                                                                                                                                                             
  • Załącznik nr 1 - oświadczenie uczestnika

 

VI edycja Konkursu Literatury i Języka Polskiego  

 Uczniowie skierowani do III etapu regionalnego on-line w dniu 19 marca 2016 r.  

 (kolejność alfabetyczna) 

  1. Weronika Brzezińska, European School of Frankfurt
  2. Albert Legutko, SPK Berlin
  3. Karolina Lewandowska, European School of Franfurt
  4. Jakub Maciejewski, ZS Ateny
  5. Natasza Oleśkiewicz, ZS Ateny
  6. Aleksandra Anna Rosińska, ZS Ateny
  7. Dawid Paszko, SPK Bruksela
  8. Kacper Rybiński, SPK Zurych
  9. Dominik Wrona, SPK Toronto

 

Wyniki III etapu regionalnego ustnego on-line

 Uczennice zakwalifikowane do Finału XLVI Olimpiady i Języka Polskiego:

 1. Brzezińska Weronika - Szkoła Europejska we Frankfurcie

 2. Lewandowska Karolina - Szkoła Europejska we Frankfurcie

 3. Rosińska Aleksandra Anna - Zespół Szkół w Atenach. 

  

 VI edycja Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "Matematyka w obiektywie" organizowany przez Uniwersystet Szczeciński 

PL ZAPRASZAMY DO VI EDYCJI KONKURSU MATEMATYKA W OBIEKTYWIE

flagGB WE INVITE TO PARTICIPATE IN 6. EDITION COMPETITION MATHEMATICS IN FOCUS

flagDE WIR LADEN ZUM 6. FOTOWETTBEWERB MATHEMATIK IM FOKUS EIN

  V Konkurs Literatury i Języka Polskiego - rok szkolny 2014/2015

           Uczniowie zakwalifikowani do III etapu regionalnego ustnego on-line

           1. Harasiuk Zofia – Zespół Szkół przy Ambasadzie RP w Atenach 

           2. Hudec Felix – Szkolny Punkt Konsultacyjny przy Ambasadzie RP w Berlinie 

           3. Kustra Aleksandra – Zespół Szkół przy Ambasadzie RP w Atenach

           4. Lewandowska Karolina  - Szkoła Europejska we Frankfurcie 

                 5. Michalczewska Sabina - Sekcja Polska w Lyonie 

           6. Stojek Rafał – Szkolny Punkt Konsultacyjny przy Ambasadzie RP w Brukseli 

           7. Vallet Lidia – Sekcja Polska w Lyonie 

  • Wyniki III etapu regionalnego ustnego (on-line)

          Uczennice zakwalifikowane do Finału XLV Olimpiady i Języka Polskiego:

          1. Vallet Lidia, CSI Lyon 

          2. Harasiuk Zofia, Zespół Szkół w Atenach 

          3. Kustra Aleksandra, Zespół Szkół w Atenach

IV Konkurs Literatury i Języka Polskiego - rok szkolny 2013/2014

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego