Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Koniec roku szkolnego w Szkole Polskiej w Bratysławie

W związku z zakończeniem roku szkolnego w Szkole Polskiej w Bratysławie, zapraszamy do przeczytania poniższego przesłania oraz nagrania, które przygotowało grono pedagogiczne dla uczniów, rodziców i entuzjastów placówki :)

 

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, szanowni Sympatycy naszej szkoły!
Wprawdzie drugi semestr roku szkolnego 2019/2020 swoim przebiegiem zaskoczył nas wszystkich, ale nasza szkoła działa nadal i nie zamierzamy się poddawać nawet największym przeciwnościom. Niestety ze względów bezpieczeństwa nie mogliśmy wrócić na koniec roku szkolnego do szkolnych ławek, niemniej jednak jesteśmy przekonani, że uda nam się to już we wrześniu.

Tymczasem pragniemy zakończyć z Wami ten rok tak, jak to jest możliwe, w ten sam sposób, w jaki spotykaliśmy się przez większość drugiego semestru.

Miło nam przedstawić Wam uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w formie online - w postaci filmu, który grono pedagogiczne naszej szkoły nagrało specjalnie dla Was! Spotkajmy się wspólnie za pośrednictwem internetu i przypomnijmy sobie dobiegający końca rok szkolny 2019/2020. W filmie znajdziecie wszystko, co powinno znaleźć się na tradycyjnym zakończeniu roku szkolnego, będą i wyróżnienia, i dyplomy, i życzenia :)

Bądźcie z nami! I do zobaczenia we wrześniu!

 

 

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego