Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Zakończenie roku szkolnego 3. klasy LO im. Komisji Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

w dniu 24 kwietnia br. odbyło się zakończenie roku dla uczniów 3. klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej, realizujących w systemie kształcenia na odległość w ORPEG programy nauczania uwzględniające podstawę programową kształcenia ogólnego.

Wytrwale zdobywali wiedzę, poszerzali swoje umiejętności, rozwijali swoje zainteresowania. Wynik wykonanej pracy widoczny jest na świadectwach ukończenia szkoły z wyróżnieniem.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiczną w Polsce i na świecie - zgodnie z przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii - w trosce o bezpieczeństwo naszych absolwentów, informujemy, że świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego będziemy udostępniać na pisemną prośbę absolwenta (drogą mejlową).
Oryginały dokumentu wydane zostaną abiturientom podczas egzaminów maturalnych lub - jeśli zaistnieje taka możliwość - zapraszamy do osobistego odbioru w siedzibie ORPEG, po uzgodnieniu z Wydziałem Kształcenia na Odległość.

Informacje dotyczące egzaminów maturalnych zostaną przekazane w wiadomościach wysłanych do maturzystów. Wszelkie pytania w sprawach indywidualnych prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dziękujemy za wspólne lata nauki!

 

 

 

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego