Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Konkursy Patria Nostra - ważne informacje

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacja w kraju i na świecie uprzejmie informujemy, że konkursy historyczne Patria Nostra SĄ REALIZOWANE W FORMULE INTERNETOWEJ Z UWZGLĘDNIENIEM NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII KOMUNIKACJI.


Ponadto informujemy, że:

- Obecnie realizowane są 3 niezależne konkursy regionalne oraz konkurs światowy, w których łącznie bierze udział ok. 1.500 uczniów i nauczycieli z Polski i zagranicy;

- Gale Finałowe V edycji Konkursów Historycznych Patria Nostra zostają przeniesione na wrzesień 2020 r.;

- Jesteśmy przygotowani na wszystkie scenariusze, z racji niepewnej sytuacji liczymy się z możliwością organizacji Gal Finałowych w koncepcji wirtualnej za pośrednictwem telewizji i internetu;

- Jako organizator konkursu dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieźć naszej młodzieży i zorganizować konkurs na dotychczasowym poziomie, dlatego też pomimo trudnej dla nas wszystkich sytuacji liczymy na Państwa wsparcie.


Realizacja tak okazałego przedsięwzięcia jest możliwa dzięki wsparciu Państwa, sponsoringowi oraz dobrej woli osób i instytucji którym historia i dobro Naszego Kraju są celem najwyższym.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z podsumowaniem IV Edycji Konkursu Historycznego Patria Nostra zamieszczonym w załączniku.

 

Strona internetowa Patria Nostra


Z wyrazami szacunku,

Nataliya Volynets
Prezes Zarządu Fundacji
Fundacja PATRIA NOSTRA

Mirosław Gryko
Fundacja PATRIA NOSTRA

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego