Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Międzynarodowy Wakacyjny konkurs fotograficzny 2019 - serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorem Konkursu jest Forum Polskich Szkół w Holandii. Zdjęcia należy przesłać za pomocą formularza konkursowego online dostępnego na naszej stronie www.fpsn.nl lub
na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W przypadku wysyłania zdjęć drogą mailową do zdjęć należy dołączyć imię, nazwisko, wiek uczestnika, adres i ewentualnie nazwę szkoły polonijnej do której dziecko chodzi oraz opisy zdjęć (przedstawione na zdjęciu miejsca, przedmioty a w przypadku osób zgodę na upublicznienie ich wizerunku).

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież polonijną z całego świata do udziału w VI wakacyjnym konkursie fotograficznym "Polska w obiektywie polonijnego dziecka". Na zdjęcia zrobione PRZEZ dzieci w Polsce czekamy do 5 września 2019. Idea konkursu jest prosta - prosimy dzieci, aby pokazały nam to co im się w Polsce podoba, co ich dziwi, ciekawi, interesuje. Co jest warte pokazania, co jest piękne lub po prostu bliskie dzieciom. To ma być Polska ich oczami, taka jaką ją dzieci widzą.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych, które nagrodzimy. Zdjęcia laureatów znajdą się też w kalendarzu na rok 2020.

Więcej informacji: Regulamin konkursu „POLSKA W OBIEKTYWIE POLONIJNEGO DZIECKA”

plakat wakacyjny konkurs foto FPSN 2019

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego