Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Sztokholm: zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Nadszedł koniec roku szkolnego. Z tej okazji spotkaliśmy się w auli szkoły Östermalmsskolan 5 czerwca br. Ze względu na dużą liczbę uczniów i rodziców uroczystość była podzielona na dwie części. Najpierw swoje świadectwa odebrały klasy: I- III. Gościem zaproszonym na tę część uroczystości był Pan Tomasz Grzybkowski, Charge d`affaires a.i. Ambasady RP w Sztokholmie.

Druga część uroczystości zakończenia roku szkolnego obejmowała klasy: IV- VIII, klasy licealne oraz III klasę gimnazjum. Wychowawcy wręczyli nagrody książkowe uczniom, których średnia wyników w nauce przekroczyła 4,75. Radość sprawiły upominki za wysoką frekwencję i za dodatkową działalność uczniów i rodziców (udział w konkursach i pomoc w funkcjonowaniu Szkoły).
Bardzo wzruszające było pożegnanie uczniów kończących Liceum Ogólnokształcące. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością konsul RP w Sztokholmie, Pan Grzegorz Jagielski, który wręczył trójce absolwentów Nagrodę Ambasadora RP w Sztokholmie. 

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za całokształt pracy w roku szkolnym 2018/ 2019. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców, która tak prężnie działała w tym roku szkolnym.

Do zobaczenia już we wrześniu!

Sonia Bergman, SPK Sztokholm, Szwecja

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego