Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Iwano-Frankiwsk: „Bo wakacji nadszedł czas …”, czyli pożegnanie klasy 4-W z Ogólnokształcącej Szkoły I-III stopnia nr 3

W dniu 22 maja br. Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego gościło uczniów klasy 4-W, ich nauczycieli i dyrekcję oraz rodziców i zaproszonych gości podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uroczystość jakże ważna dla wszystkich ze względu na fakt przejścia dzieci na II stopień edukacji.

001 2

Jak to zwykle bywa na takich imprezach w klasie polskiej, wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej zabrzmiały właśnie w naszym języku, a zaprezentowane tańce porwały nawet nauczycieli na parkiet.

 

006 

„My, uczniowie Iwanofrankiwskiej Ogólnokształcącej Szkoły I-III stopnia nr 3 ślubujemy ci szkoło! Strzec wiernie twego honoru. A dalszą pracą i nauką rozsławiać Twoje imię”- słowa te zostały wypowiedziane z wielką powagą przez 10-latków. Złożone ślubowanie stanie się dla nich ważnym aktem w życiu zobowiązującym do bycia w przyszłości godnymi przedstawicielami społeczności uczniowskiej szkoły.

 

Wręczenie pamiątkowych podziękowań dla wychowawcy, nauczycieli, dyrekcji szkoły i CKPiDE oraz rodziców za wsparcie i medali „absolwentów” dla czwartoklasistów uświetniły wydarzenie.

010 1

Po części oficjalnej uczniowie zaproszeni zostali do wakacyjnej dyskoteki i „słodkiego stołu”.

011

Scenariusz wydarzenia przygotowała wychowawczyni klasy 4-W p. Renata Klęczańska, a o poczęstunek oraz piękne, imienne podziękowania zadbali rodzice uczniów. Życzymy młodym absolwentom udanych wakacji i sukcesów na kolejnym etapie edukacji.

Renata Klęczańska, nauczycielka skierowana przez ORPEG do Iwano-Frankiwska, Ukraina

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego