Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Madryt: sukces naszych uczniów w X edycji konkursu "Być Polakiem"

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o sukcesie trójki naszych uczniów, w X edycji konkursu "Być Polakiem". Patronat nad konkursem objęła Pani Minister Anna Zalewska. Nasz uczeń Wiktor Martin Walas z klasy 7 SP jest laureatem w grupie II (nagroda za pracę literacką "List do Dziadka"), Kinga Kozłowska z klasy 3 Gimnazjum - laureatką w grupie III (nagroda za pracę literacką "Wspomnienia"), zaś Ksenia Rodriguez Weber z klasy 1 SP otrzymała wyróżnienie, za serię znaczków pocztowych "Polska". To dla nas duża radość i ogromna satysfakcja!

Małgorzata Małaśnicka, Kierownik SPK przy Ambasadzie RP w Madrycie, Hiszpania

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego