Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Irlandia: spotkanie z pisarzem i autorem książek dla dzieci

W sobotę 6 kwietnia br. do naszej szkoły przyjechał czcigodny gość Pan Łukasz Wierzbicki, pisarz i autor wielu znanych książek dla najmłodszych. Spotkanie z nim było wspaniałą przygodą i podróżą w najdalsze zakątki naszej wyobraźni. Usłyszeliśmy o trzykrotnym przepłynięciu Atlantyku przez Aleksandra Dobę, o podróży po kontynentach np. przez Afrykę i Chiny. Nie dziwiły nas więc zaciekawienie, otwarte buzie naszych uczniów i uśmiechy na ich twarzach. Z niecierpliwością czekamy na nowe książki pana Łukasza Wierzbickiego.
Dziękujemy naszej Radzie Rodziców a przede wszystkim pani Sabinie Kołodziej i pani Katarzynie Komin za zorganizowanie tego spotkania.

Witold Iżycki, Waterford, Irlandia

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego