Logo BIP Logo Youtube Logo ePUAP
Rozmiar tekstu

Lista aktualności

Menu

Majówka w SPK w Kopenhadze

W Szkolnym Punkcie Konsultacyjnym w Kopenhadze w ostatnich dniach maja tradycyjnie już jak co roku w naszej szkole odbyła się Majówka. Uroczystego otwarcia szkolnej imprezy dokonały pani kierownik Ewa Żywień oraz pani konsulDobrosława Siemianowska,  życząc wszystkim uczniom udanej zabawy.

Następnie wszyscy udali się do jednej z sal, by wziąć udział w kursie udzielania pierwszej pomocy, który poprowadziła pani Karolina Kujawa.

Grono Pedagogiczne wraz z Samorządem Uczniowskim SPK w Kopenhadze przygotowało rodzinny turniej, podczas którego można było w przyjaznej atmosferze sprawdzić swoją wiedzę o Polsce. Była to prawdziwa frajda nie tylko dla miłośników gier planszowych.

Odważni uczniowie i rodzice wzięli udział w szkolnym dyktandzie, które bezbłędnie napisała babcia naszych uczniów. 

 W tym samym czasie pani doktor Maria Mossakowska z Uniwersytetu w Kopenhadze opowiedziała jak zostać archeologiem. 

Na korytarzu szkolnym można było obejrzeć wystawę prac naszych uczniów zatytułowaną 100 Lat Niepodległej Polski 1918-2018. Uczniowie zdobywali nagrody w konkursie „Czy znasz symbole narodowe Polski i Danii?”.

Rada Rodziców zorganizowała między innymi tańce integracyjne oraz zabawy ruchowe. Na boisku szkolnym odbyły się również konkurencje sportowe.

Cieszymy się, że dopisały humory oraz pogoda. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to radosne wydarzenie. Do zobaczenia za rok.

Ewa Żywień, kierownik SPK w Kopenhadze

Maj 5

Maj 7

Maj 7

Maj 9

Maj 9

Logo Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
Logo Europejskiego Funduszu Społecznego